OneTech24.12.2018
Święta z iMyFone, czyli apki Umate iPhone Cleaner oraz iTransor Lite dostępne za darmo

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku, firma iMyFone postanowiła udostępnić wszystkim użytkownikom dwa ze swoich programów zupełnie za darmo. Ten programy to iMyFone Umate i iTranson Lite. Co to takiego?

iMyFone Umate

iMyFone Umate to przydatne narzędzie dla osób, które chcą od czasu do czasu zwolnić miejsce na swoim iGadżecie i nie mają Jailbreak. Program oferuje zdecydowanie więcej niż aplikacje z App Store. iMyFone Umate bez wątpienia przyda się nie jednemu użytkownikowi urządzeń mobilnych z nadgryzionym jabłuszkiem, które borykają się z problemem małej ilości wolnej przestrzeni na dane.

iTranson Lite

iMyfone iTransor Lite to aplikacja, która szybko i prosto pozwoli utworzyć kopię zapasową Waszych iUrządzeń, a także pobrać te dostępne już w iCloud. iTransor nie musi pobierać całej kopii danych. Ta niewielka aplikacja pozwala na wybranie konkretnych danych z konkretnych aplikacji, czyli przykładowo możemy przenieść tylko to co jest nam w danej chwili potrzebne, czyli np same zdjęcia lub kontakty. Apka kompatybilna jest z wszystkimi iPhone’ami i wszystkimi systemami iOS.

Aby otrzymać program za darmo musicie udać się na stronę imyfone.com i zastosować się do instrukcji.

Pakiet 8 w 1

To nie wszystkie promocje! Kolejną super sprawą jest pakiet oprogramowania iMyfone 8 w 1. Dzięki tej promocji możecie otrzymać 8 programów za cenę jednej aplikacji.

W skład paczki wchodzą następujące aplikacje:

Wartość całej paczki to ponad 420 dolarów!

Więcej na temat tej świetnej promocji znajdziecie również na stronie imyfone.com Czas promocji jest ograniczony i trwa od 20 grudnia do 2 stycznia 2019 roku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl