display 1

Świetne tapety pokazujące wnętrze Apple Studio Display

The Basic Apple Guy opublikował nową kolekcję tapet zaprojektowanych tak, aby pokazać wnętrze najnowszego Apple Studio Display. Tapety są piękne. Powstały w oparciu o dane opublikowane przez iFixit.

Na początek kilka zdań o monitorze. Konstrukcja całego ekranu jest wykonana w całości z aluminium z cienkimi krawędziami. Zintegrowana podstawka umożliwia pochylenie wyświetlacza do 30°, przy czym wyświetlacz oferuje również wspornik z regulacją nachylenia i wysokości. Dostępny jest również opcjonalny adapter VESA, którego można używać zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Monitor ma 27-calowy ekran Retina 5K z ponad 14,7 milionami pikseli, jasność 600 nitów, szeroką gamą kolorów P3 i obsługą ponad miliarda kolorów. Dzięki technologii True Tone możliwe jest automatyczne dostosowanie temperatury barwowej wyświetlacza do oświetlenia otoczenia. Powłoka antyrefleksyjna pozwala również na niski współczynnik odbicia dla lepszej czytelności. Ponadto w bardzo jasnym środowisku pracy Studio Display oferuje opcjonalne szkło nanoteksturowe.

Studio Display integruje chip A13 Bionic, kamerę wideo i wysokiej klasy system audio. Kamera 12MP z ultraszerokokątnym kątem i funkcją automatycznego kadrowania, w której użytkownik jest zawsze w centrum i na pierwszym planie, jest przeznaczona do połączeń wideo. Teraz przejdźmy do tapet.

Jest ich sześć i możemy zobaczyć na nich wszystko to co kryje się wewnątrz monitora.

Świetne tapety pokazujące wnętrze Apple Studio Display ciekawostki wnetrze Apple Studio Display jako tapeta, wnetrze Apple Studio Display, Apple Studio Display  The Basic Apple Guy opublikował nową kolekcję tapet zaprojektowanych tak, aby pokazać wnętrze najnowszego Apple Studio Display. Tapety są piękne. Powstały w oparciu o dane opublikowane przez iFixit. studio
Apple Display Studio – tapety z wnętrza monitora.

Jestem niezmiernie zadowolony, że wypuszczam kolejną tapetę z mojej serii schematów, The Studio Display. To moja najbardziej ambitna tapeta do tej pory, bazująca na doświadczeniu, które zdobyłem podczas niezliczonych godzin budowania schematów dla iPhone’a 12 , iPhone’a 13 Pro i MacBooka Pro .

Te tapety są dostępne w sześciu różnych kolorach i można je pobrać ze strony The Basic Apple Guy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry