Sygic pracuje nad swoją nawigacją dla CarPlay ciekawostki   Podczas keynote otwierającego tegoroczne WWDC dowiedzieliśmy się, że CarPlay w iOS 12 otrzyma wsparcie dla nawigacji firm trzecich. Bez nazwy 3 1300x700

Sygic pracuje nad swoją nawigacją dla CarPlay

Podczas keynote otwierającego tegoroczne WWDC dowiedzieliśmy się, że CarPlay w iOS 12 otrzyma wsparcie dla nawigacji firm trzecich.

Nawigacje innych firm mogą okazać się pomocne, jeżeli Mapy Apple w waszym regionie nie są dokładne.

Gigant z Cupertino zamierza poprawić własne mapy, ale zamiast nich będziemy mogli użyć Map Google, Waze lub Sygic w zależności od naszych preferencji.

Sygic pracuje nad swoją nawigacją dla CarPlay ciekawostki   Podczas keynote otwierającego tegoroczne WWDC dowiedzieliśmy się, że CarPlay w iOS 12 otrzyma wsparcie dla nawigacji firm trzecich. sygic carplay 01 1200px

Sygic od razu po zapowiedzi dostępności ich map wziął się za prace nad aplikacją dla CarPlay. Producent chce, żeby ich nawigacja była dostępna we wrześniu, w momencie gdy iOS 12 pojawi się dla wszystkich użytkowników. Od tamtej pory pojawiło się parę nowych informacji o nadchodzącej aplikacji, a dziś mamy kolejne.

Dwa tygodnie temu działały mapy offline, a wczesna wersja aplikacji została użyta podczas przejażdżki po Wiedniu. To nie wszystko, ponieważ nowa wersja zawiera mapowanie 3D i nawigację po pasach, co zdecydowanie pomaga kierowcom odnaleźć się w danej lokalizacji.

Autorzy za każdym razem przypominają, że to wczesna wersja, ale wygląda na to. że nawet w obecnej formie nie ma problemów podczas nawigowania. Nie zmienia to jednak faktu, że program jest daleki od ukończenia i potrzebne są dodatkowe poprawki.

iOS 12 pojawi się w przyszłym miesiącu, a obecnie prowadzone są jego beta testy. Oprogramowanie to nie wszystko, ponieważ we wrześniu spodziewamy się wydania nowych iPhone’ów i iPadów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top