OneTech09.05.2018
Syncwire – certyfikowany kabel z bardzo sprytnym „schowkiem” dla Twojego iPhone i iPad

Jakiś czas temu otrzymałem do testów bardzo fajne certyfikowane kable Lightning – USB firmy Syncwire dla iPhone i iPad. Dziś chciałbym napisać Wam kilka zdań na ten temat.

Na początek tradycyjnie kilka słów o zgodności kabla z wszystkimi iUrządzeniami.

Kable jak wspomniałem już w tytule wpisu posiadają oczywiście certyfikat Apple, więc podczas ładowania iPhone’a, iPada, czy iPoda na ekranie Waszego iUrządzenia nie pojawią się żadne dziwne komunikaty mówiące o tym , że kabel nie jest oryginalny. Jako dowód widzicie na powyższym zdjęciu znaczek Made for iPod, iPhone, iPad.

Długości kabelków są różne. Ja otrzymałem do testów 3 długości – 25cm, 1m i 2m.

Jeśli chodzi o samą wtyczkę. Ta jest niewielkich rozmiarów dzięki czemu bez problemu możemy ją podłączyć do iUrządzenia nawet gdy to posiada etui.

 

Działanie kabli przez okres testowy było perfekcyjne. Specjalnie wykonywałem wiele synchronizacji i chyba dwa razy robiłem restore i wszystko odbywało się w sposób prawidłowy.

Dodatkowym atutem, który wyróżnia kabelki od konkurencji jest bardzo sprytny “schowek”, który mi bardzo przypadł do gustu. Co to takiego? Już wyjaśniam.

Schowek wygląda tak jak na powyższym zdjęciu.

Zasada jego “działania” jest bardzo prosta. Po użyciu kabla końcówkę USB wkładamy w specjalne miejsce w naszym schowku (widać do powyżej) następnie zawijamy kabel dookoła, a końcówkę Lightning wciskamy do środka.

Całość jest bardzo fajnie zrobiona ponieważ wciśnięta końcówka z naszego “schowka” nie wyskoczy. Następnie pomożemy położyć całość na biurku, czy w inne miejsce.

Jak dla mnie genialne rozwiązanie. Do tej pory wszystkie kable leżały w różnych miejscach, a teraz mam je zawsze pod ręką.

Kabelki po zwinięciu prezentują się tak jak na powyższym zdjęciu. Bardzo ładnie prawda?

Uwaga!

Na koniec chciałbym jeszcze wspomnieć o dwóch bardzo ważnych rzeczach. Jakich? Już wyjaśniam. Pierwsza z nich to jak już zapewne zauważyliście kabel posiada nazwę Unbreakable, czyli jest praktycznie niezniszczalny! Nie testowałem go pod tym względem, ale wierze producentowi na słowo. Mogę powiedzieć tylko tyle, że kabel jest na pewno o wiele wytrzymalszy od oryginalnego kabla Apple, który bardzo często pęka zaraz przy złączu Lightning. Druga rzecz to dożywotnia gwarancja!!!

Podsumowanie

Jeśli szukacie zatem certyfikowanego praktycznie niezniszczalnego kabla z bardzo fajnym schowkiem i dożywotnią gwarancją, to gorąco polecam Wam właśnie produkt, produkty firmy Syncwire. Po co kupować kabel Apple jak można mieć dużo lepszy produkt z dożywotnią gwarancją za te same pieniądze. Ja od kilku tygodniu korzystam tylko z tych kabli i jestem mega zadowolony. Jeden mam zawsze na biurku, a drugi noszę ze sobą w plecaku.

Testowany przez nas kabel możecie kupić w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl

Możliwość komentowania jest wyłączona.