Syntech USB-C - Lightning - test i recenzja recenzje, akcesoria   Zdaje sobie sprawę, że iPhone 6 Plus i 7 nie wspierają szybkiego ładowania w standardzie Power Delivery, który jest wspierany przez najnowsze (obecnie) modele iPhone'ów. kabel 6 1

Syntech USB-C – Lightning – test i recenzja

Zdaje sobie sprawę, że iPhone 6 Plus i 7 nie wspierają szybkiego ładowania w standardzie Power Delivery, który jest wspierany przez najnowsze (obecnie) modele iPhone’ów.

Nie zmienia to jednak faktu, że postanowiłem przetestować kabel USB C ? Lightning firmy Syntech.

Zawartość opakowania

Producent poszedł na łatwiznę, ponieważ kabel dotarł do mnie w tekturowym opakowaniu. Oprócz kabla USB – C ? Lightning otrzymałem kartę gwarancyjną i to wszystko. Nie znalazłem nic więcej, poza paskiem przytwierdzonym do kabla, pozwalającym na jego zwinięcie.

Wygląd i jakość wykonania

Kabel jest wykonany z nylonu, a maskownica dla USB C i Lightning jest wykonana z aluminium. Maskownica na obu końcach się nie chybocze, więc jest świetnie wykonana i ma się wrażenie, że kupiło się droższy kabel, choć jego cena sugeruje zupełnie co innego.

Syntech USB-C - Lightning - test i recenzja recenzje, akcesoria   Zdaje sobie sprawę, że iPhone 6 Plus i 7 nie wspierają szybkiego ładowania w standardzie Power Delivery, który jest wspierany przez najnowsze (obecnie) modele iPhone'ów. kabel 1 2

Ma tylko metr długości, ale to spokojnie wystarczy, ponieważ podczas ładowania BeatsX lub iPhone’a 6 Plus każde z urządzeń leżało nieużywane obok powerbanku Blitzwolf BW PF2.

Użytkowanie

Obecnie nie posiadam ładowarki z portem USB C, więc byłem zmuszony przetestować kabel wyłącznie z powerbankiem Blitzwolf BW PF2, który ma port USB C. Wpięcie i wypięcie kabla to żaden problem i nie zauważyłem przy tej operacji nic niepokojącego.

Syntech USB-C - Lightning - test i recenzja recenzje, akcesoria   Zdaje sobie sprawę, że iPhone 6 Plus i 7 nie wspierają szybkiego ładowania w standardzie Power Delivery, który jest wspierany przez najnowsze (obecnie) modele iPhone'ów. kabel 2 1

Jak już wspominałem kabla używałem do naładowania baterii w bezprzewodowych słuchawkach BeatsX. Pragnę zaznaczyć, że kabel Syntech nie ma certyfikatu MFi, ale podczas ładowania słuchawek nie było żadnych niedogodności. Słuchawki wykryły go poprawnie i naładowanie baterii odbywało się bez problemów, ich pełne naładowanie trwało niecałą godzinę.

Syntech USB-C - Lightning - test i recenzja recenzje, akcesoria   Zdaje sobie sprawę, że iPhone 6 Plus i 7 nie wspierają szybkiego ładowania w standardzie Power Delivery, który jest wspierany przez najnowsze (obecnie) modele iPhone'ów. kabel 3 1

iPhone 6 Plus również nie miał problemów z wykryciem kabla i ładowaniem baterii, ale w jego przypadku czas operacji znacznie się wydłużył, a ładowanie baterii zakończyło się po prawie 2 godzinach. To trochę szybciej w porównaniu do fabrycznej ładowarki i kabla, ale krócej od portów 2,4A, których używam do ładowania za pomocą ładowarki Aukey.

Syntech USB-C - Lightning - test i recenzja recenzje, akcesoria   Zdaje sobie sprawę, że iPhone 6 Plus i 7 nie wspierają szybkiego ładowania w standardzie Power Delivery, który jest wspierany przez najnowsze (obecnie) modele iPhone'ów. kabel 4

Powerbank Blitzwolf BW PF2 również nie miał problemów z wykryciem kabla i ładowaniem wspomnianych przeze mnie urządzeń. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ miałem obawy, że ładowanie będzie wydłużone lub w ogóle się nie rozpocznie. Na szczęście byłem w błędzie pomimo braku certyfikatu Made for iPhone.

Podsumowanie

Zostałem pozytywnie zaskoczony kablem USB C ? Lightning firmy Syntech. Nie tylko ze względu na wysoką jakość wykonania, ale również brak problemów podczas ładowania iPhone’a 6 Plus i bezprzewodowych słuchawek BeatsX. Obawiam się jednak, że za jakiś czas iPhone 6 Plus powita mnie powiadomieniem o nie wspieranym kablu i będę zmuszony przestać go używać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top