ios16.6

System iOS 16.6 beta nadchodzi. Co wiemy o aktualizacji?

Firma Apple, znana z nieustannego dążenia do doskonałości intensyfikuje obecnie wewnętrzne testy swojego najnowszego systemu – iOS 16.6.

Informacje te pochodzą z wiarygodnego źródła, co sugeruje, że niebawem, może już w ciągu najbliższych dni, firma udostępni pierwszą wersję beta systemu iOS 16.6 dla programistów i publicznych beta testerów.

Apple potwierdziło niedawno, że iOS 16.5 zostanie udostępniony publicznie w tym tygodniu. Zatem, zgodnie z tą logiką, pierwsza beta iOS 16.6 powinna zostać udostępniona jeszcze w tym tygodniu lub, najpóźniej, w przyszłym. Wszystko wskazuje na to, że iOS 16.6 będzie jedną z ostatnich aktualizacji w ramach cyklu oprogramowania iOS 16. Powód jest prosty: Apple planuje już prezentację iOS 17 na swojej corocznej konferencji WWDC w przyszłym miesiącu. Po tym wydarzeniu firma prawdopodobnie skoncentruje swoje zasoby i wysiłki na tej najnowszej aktualizacji.

System iOS 16.6 beta nadchodzi. Co wiemy o aktualizacji? ciekawostki zmiany i nowości w iOS 16.6, zmiany, WWDC, publiczni beta testerzy, poprawki błędów, konferencja, iOS 17, iOS 16.6 kiedy, ioS 16.6 beta kiedy, iOS 16.6, iOS 16.5, iOS 16, iMessage, funkcje, doskonalenie, czerwiec, co nowego w iOS 16.6, beta, Apple, Aktualizacja  Firma Apple, znana z nieustannego dążenia do doskonałości intensyfikuje obecnie wewnętrzne testy swojego najnowszego systemu - iOS 16.6. iOS17

Biorąc pod uwagę zbliżające się wydanie systemu  iOS 17, można przypuszczać, że iOS 16.6 będzie raczej mniejszą aktualizacją. Niemniej jednak, nie wiadomo jeszcze, jakie nowe funkcje, zmiany i poprawki błędów zostaną w niej uwzględnione. Apple zapowiedziało już, że w 2023 roku wprowadzi weryfikację klucza kontaktowego w iMessage, jednak nie jest jeszcze jasne, kiedy dokładnie to nastąpi.

Jeżeli popatrzymy na kalendarz, możemy przypuszczać, że finalna wersja systemu iOS 16.6 zostanie udostępniona publicznie w ciągu kilku tygodni po konferencji WWDC, która rozpoczyna się 5 czerwca. Na chwilę obecną nie ma jednak żadnych oznak, że Apple przeprowadza testy kolejnej wersji, iOS 16.7. Niemniej jednak, zważywszy na nieustanną pracę firmy nad doskonaleniem swoich produktów, nie powinno nas to dziwić, jeśli już niebawem usłyszymy o kolejnych planach firmy.

A co Ty o tym sądzisz? Koniecznie daj znać w komentarzach.

Jak wspomnieliśmy na początku w tym tygodniu, być może już dziś firma Apple wypuści finalną wersje iOS 16.5. Oficjalną i pełną listę zmian oraz nowości w tejże wersji systemu możecie przeczytać udając się do tego wpisu – tutaj. Gdy tylko nowe systemy zostaną wydane od razu damy wam znać.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi ciekawymi wpisami dostępnymi na naszym portalu. Klika z nich wybraliśmy i udostępniliśmy poniżej.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 235

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top