iOS 16

System iOS 16 będzie w stanie wykryć nieoryginalne AirPods

Deweloper Steve Moser znalazł w kodzie beta systemu iOS 16 wzmiankę o jednej z ważnych innowacji dla posiadaczy AirPods. Wkrótce iPhone nauczy się rozpoznawać nieoryginalne słuchawki.

Zgodnie z liniami kodu w iOS 16 beta 1, iPhone będzie w stanie rozpoznać podrobione AirPods i powiadomić użytkownika następującym komunikatem:

„Nie można uwierzytelnić AirPods. Te słuchawki nie są oryginalnymi Apple AirPods. Czy nadal chcesz dołączyć?”

System iOS 16 będzie w stanie wykryć nieoryginalne AirPods ciekawostki iOS 16, falszywe airpods, AirPods  Deweloper Steve Moser znalazł w kodzie beta systemu iOS 16 wzmiankę o jednej z ważnych innowacji dla posiadaczy AirPods. Wkrótce iPhone nauczy się rozpoznawać nieoryginalne słuchawki. iOS16 kod

Podobny komunikat pojawi się na wyświetlaczu iPhone’a, jeśli zainstalowano nieoryginalną przednią lub główną kamerę. Jak Wam się ta opcja podoba? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach.

Jeśli chcesz już teraz koniecznie mieć iOS 16 na swoim iPhone, iPad to w tym wpisie znajdziesz szczegółowy poradnik mówiący o tym co zrobić, aby cieszyć się testowymi systemami już teraz – iOS 16 beta 1 – skąd pobrać i jak zainstalować? Jak przygotować się do aktualizacji? Tego dowiesz się klikając tutaj – Jak przygotować się do instalacji bety iOS 16, iPadOS 16 i macOS 13Polskie screeny z iOS 16 znajdziesz tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top