monterey

System macOS Monterey beta 10 dostępny dla programistów

iOS 15.1 beta 4, iPadOS 15.1 beta 4 oraz watchOS 8.1 beta 4 i tvOS 15.1 beta 4 to nie jedyne systemy udostępnione w dniu dzisiejszym. Do deweloperów trafiła również dziesiąta już beta macOS Monterey.

Firma z Cupertino wydała tę nową aktualizację dla wszystkich komputerów Mac używanych do celów programistycznych. Jak zawsze zalecamy instalowanie tej wersji macOS tylko wtedy, gdy jesteś zarejestrowany w programie deweloperskim Apple Developer. Uaktualnienie można przeprowadzić zwykłą metodą ręczną lub z poziomu Preferencje Systemowe – Uaktualnienia.

macOS Monterey beta 10 dostępna dla deweloperów

System macOS Monterey beta 10 dostępny dla programistów ciekawostki macOS Monterey beta 10, co nowego w macOS Monterey beta 10  iOS 15.1 beta 4, iPadOS 15.1 beta 4 oraz watchOS 8.1 beta 4 i tvOS 15.1 beta 4 to nie jedyne systemy udostępnione w dniu dzisiejszym. Do deweloperów trafiła również dziesiąta już beta macOS Monterey. Monterey 1 1

Dziesiąta już beta nie wnosi żadnych nowych funkcji, a jedynie skupia się na poprawkach błędów. Kiedy będzie dostępna oficjalna wersja Monterey? Tego dowiemy się zapewne na poniedziałkowej prezentacji Apple o której pisaliśmy kilka dni wcześniej – w tym miejscu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry