Systemowa apka Mapy w iOS 14.5 otrzymała możliwość zgłaszania kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień na drodze polecane, ciekawostki zgłoś wypadek, pomiar prędkości, mapy w iOS 14.5, iOS 14.5, Apple  Kolejną nowością w iOS 14.5 o której jeszcze nie pisaliśmy, a warto o tym wspomnieć jest możliwość zgłaszania kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień na drodze w systemowej aplikacji Mapa. mapy

Systemowa apka Mapy w iOS 14.5 otrzymała możliwość zgłaszania kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień na drodze

Kolejną nowością w iOS 14.5 o której jeszcze nie pisaliśmy, a warto o tym wspomnieć jest możliwość zgłaszania kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień na drodze w systemowej aplikacji Mapa.

Co ciekawe zgłaszanie powyższych rzeczy jest możliwe nie tylko z poziomu iPhone, ale także nowość dostępna jest w Apple Car. Utrudnienia można także dodawać do map za pomocą Siri.

Systemowa apka Mapy w iOS 14.5 otrzymała możliwość zgłaszania kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień na drodze polecane, ciekawostki zgłoś wypadek, pomiar prędkości, mapy w iOS 14.5, iOS 14.5, Apple  Kolejną nowością w iOS 14.5 o której jeszcze nie pisaliśmy, a warto o tym wspomnieć jest możliwość zgłaszania kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień na drodze w systemowej aplikacji Mapa. iOS14.5 mapy

Zła wiadomość jest taka, że opcja ta dostępna jest w tej chwili w tylko w Stanach Zjednoczonych, ale po premierze najnowszego systemu iOS 14.5 powinna pojawić się także w innych krajach. Super sprawa!

Szkła i etui dla iPhone 12 / 12 Pro

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry