Systemy iOS 15 i iPadOS 15 pozwolą aplikacjom na dostęp do większej ilości pamięci RAM polecane, ciekawostki więcej RAM, iPadOS 15, iOS 15  Począwszy od iOS 15 i iPadOS 15, Apple umożliwi programistom wykorzystanie ponad 5 GB pamięci RAM w aplikacjach i grach. iPadOS15 10

Systemy iOS 15 i iPadOS 15 pozwolą aplikacjom na dostęp do większej ilości pamięci RAM

Począwszy od iOS 15 i iPadOS 15, Apple umożliwi programistom wykorzystanie ponad 5 GB pamięci RAM w aplikacjach i grach.

Innowacja będzie szczególnie przydatna w przypadku nowego iPada Pro z chipem M1, który jest wyposażony w 8/16 GB pamięci RAM, ale teraz system pozwala na wykorzystanie tylko 5 GB. Apple nie gwarantuje dostępu do dodatkowej pamięci RAM na wszystkich urządzeniach. Zmiana będzie widoczna tylko na urządzeniach posiadających ponad 5 GB pamięci RAM.  Nie jest również jasne, ile dodatkowej pamięci zostanie dostarczone.

Systemy iOS 15 i iPadOS 15 pozwolą aplikacjom na dostęp do większej ilości pamięci RAM polecane, ciekawostki więcej RAM, iPadOS 15, iOS 15  Począwszy od iOS 15 i iPadOS 15, Apple umożliwi programistom wykorzystanie ponad 5 GB pamięci RAM w aplikacjach i grach. iPadPro 2

Co może oznaczać taka decyzja? Być może firma chce wydać takie aplikacje jak Xcode, Final Cut Pro i Logic Pro  na iPadOS, które jak wiemy potrzebują dość sporo pamięci do prawidłowego działania.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry