ios16.6

Systemy iOS 16.6 beta 1 i iPadOS 16.6 beta 1 wydane

Wczoraj Apple, otworzyło drzwi do świata przyszłości, udostępniając deweloperom systemy iOS 16.6 beta 1 i iPadOS 16.6 beta 1. Oto lista nowości.

Wydanie nowych systemów jest to znaczący krok, który nastąpił zaledwie jeden dzień po uruchomieniu poprzednich wersji systemów, iOS 16.5 oraz iPadOS 16.5, co świadczy o nieustannym zaangażowaniu firmy w innowacje i doskonalenie swoich produktów.

Wszystkich zarejestrowanych deweloperów, którzy pragną doświadczyć tych najnowszych technologii na własną rękę, zachęcamy do pobrania wersji beta. Proces jest prosty – wystarczy otworzyć aplikację Ustawienia, przejść do sekcji “Aktualizacje oprogramowania”, następnie dotknąć opcji “Aktualizacje beta”. Aby przystąpić do programu, konieczne jest wybranie opcji iOS 16 Developer Beta. Warto jednak pamiętać, że do pobrania i instalacji wersji beta wymagane jest posiadanie identyfikatora Apple ID, który jest powiązany z kontem programisty. Aby go uzyskać trzeba zapisać się na stronie deweloperskiej i zapłacić 99 dolarów.

Co nowego w iOS 16.6 beta 1 i iPadOS 16.6 beta 1

Systemy iOS 16.6 beta 1 i iPadOS 16.6 beta 1 wydane ciekawostki udoskonalenia, System operacyjny, strategia, rozwiązania, poprawa, optymalizacja, konta programistów, iOS 17, iOS 16.6, identyfikator Apple ID, deweloperzy, ChatGPT Apple, beta, aktualizacje oprogramowania, Aktualizacja  Wczoraj Apple, otworzyło drzwi do świata przyszłości, udostępniając deweloperom systemy iOS 16.6 beta 1 i iPadOS 16.6 beta 1. Oto lista nowości. iOS16.3

Chociaż nie mamy jeszcze pełnej informacji na temat tego, co konkretnie zawiera aktualizacja iOS 16.6, możemy być pewni, że Apple będzie dążyło do spełnienia obietnic związanych z wydaniem ‌iOS 16‌. Niewątpliwie, aktualizacja ta przyniesie dodatkowe udoskonalenia, a także być może nowe funkcje, które przyczynią się do jeszcze lepszej optymalizacji systemu operacyjnego.

Jak zobaczycie na poniższym filmie w najnowszej wersji systemu pojawiła się opcja weryfikacji kluczy kontaktów iMessage.

Przypuszcza się, że iOS 16.6 będzie jedną z ostatnich aktualizacji dla iOS 16, zważywszy, że Apple już intensywnie koncentruje swoje siły na kolejnej wielkiej aktualizacji – iOS 17. Ta strategia jest zgodna z dotychczasową praktyką firmy, która nieustannie dąży do poprawy i rozwoju swoich produktów, oferując swoim użytkownikom nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania, ale też wysoką jakość i niezawodność.

Więcej na temat zmian i nowości znajdziecie w poniższym filmie, którego autorem jest zollotech.

A czy ty już uaktualniłeś swojego iPhone, iPad lub inne urządzenie? Koniecznie daj znam znać w komentarzach pod wpisem lub na naszym koncie na Twitterze. Link dostępny jest tutaj.

Dla tych osób, które jeszcze nie wiedzą w dniu wczorajszym wydane zostały również pierwsze bety systemów: tvOS 16.6, watchOS 9.6 i macOS 13.5. Pozostałe systemy podobnie jak iOS i iPadOS skupiają się jedynie na poprawkach błędów.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 175

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top