ios15 10

Systemy iPadOS i iOS 15.0.1 oficjalnie dostępne

Miały być na początku tygodnia, a są pod koniec. Właśnie w tej chwili, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom nowe systemy – iOS 15.0.1 oraz iPadOS 15.0.1.

Co zostało zmienione w nowych systemach? Odpowiedź jest prosta. Oprogramowanie iPadOS / iOS 15.0.1 skupia się na poprawkach błędów znalezionych w pierwszej dużej aktualizacji systemu iOS czyli w wersjach iOS 15 oraz iPadOS 15.

iPadOS | iOS 15.0.1 – lista nowości

Systemy iPadOS i iOS 15.0.1 oficjalnie dostępne ciekawostki Update, OTA, lista zmian, lista nowosci w iOS 15.0.1, iPhone, iPadOS 15.0.1, iOS 15.0.1, co nowego w iOS 15.0.1  Miały być na początku tygodnia, a są pod koniec. Właśnie w tej chwili, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom nowe systemy - iOS 15.0.1 oraz iPadOS 15.0.1. iOS15 1

iOS 15.0.1 zawiera poprawki błędów dotyczące iPhone’a, w tym problem polegający na tym, że niektórzy użytkownicy nie mogli odblokować iPhone’a 13 przy użyciu Apple Watch.

To uaktualnienie zawiera poprawki błędów dotyczące Twojego iPhone’a.

  • Funkcja odblokowywania iPhone’a przy użyciu Apple Watch może nie działać na iPhonie 13
  • Aplikacja Ustawienia może nieprawidłowo wyświetlać alert o braku wolnego miejsca

Aktualizacja jest dostępna w Waszych  iUrządzeniach w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia. Wielkość aktualizacji to ponad 600 MB.

Dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali i nie uaktualnili swoich urządzeń do najnowszych systemów, to poniżej mamy dla Was oficjalne i pełne listy zmian.

“Piętnastki” oprócz nowych funkcji zawierają ważne poprawki bezpieczeństwa, więc zalecamy aktualizację tym osobom, które jeszcze tego nie zrobiły.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry