ios15 10

Systemy iPadOS i iOS 15.0.1 oficjalnie dostępne

Miały być na początku tygodnia, a są pod koniec. Właśnie w tej chwili, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom nowe systemy – iOS 15.0.1 oraz iPadOS 15.0.1.

Co zostało zmienione w nowych systemach? Odpowiedź jest prosta. Oprogramowanie iPadOS / iOS 15.0.1 skupia się na poprawkach błędów znalezionych w pierwszej dużej aktualizacji systemu iOS czyli w wersjach iOS 15 oraz iPadOS 15.

iPadOS | iOS 15.0.1 – lista nowości

Systemy iPadOS i iOS 15.0.1 oficjalnie dostępne ciekawostki Update, OTA, lista zmian, lista nowosci w iOS 15.0.1, iPhone, iPadOS 15.0.1, iOS 15.0.1, co nowego w iOS 15.0.1  Miały być na początku tygodnia, a są pod koniec. Właśnie w tej chwili, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom nowe systemy - iOS 15.0.1 oraz iPadOS 15.0.1. iOS15 1

iOS 15.0.1 zawiera poprawki błędów dotyczące iPhone’a, w tym problem polegający na tym, że niektórzy użytkownicy nie mogli odblokować iPhone’a 13 przy użyciu Apple Watch.

To uaktualnienie zawiera poprawki błędów dotyczące Twojego iPhone’a.

  • Funkcja odblokowywania iPhone’a przy użyciu Apple Watch może nie działać na iPhonie 13
  • Aplikacja Ustawienia może nieprawidłowo wyświetlać alert o braku wolnego miejsca

Aktualizacja jest dostępna w Waszych  iUrządzeniach w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia. Wielkość aktualizacji to ponad 600 MB.

Dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali i nie uaktualnili swoich urządzeń do najnowszych systemów, to poniżej mamy dla Was oficjalne i pełne listy zmian.

“Piętnastki” oprócz nowych funkcji zawierają ważne poprawki bezpieczeństwa, więc zalecamy aktualizację tym osobom, które jeszcze tego nie zrobiły.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry