macOS 11.4

Systemy tvOS 14.7 beta i macOS 11.4 naprawiają kilka ważnych błędów

Wraz z wydaniem wersji beta tvOS 14.7 i macOS 11.4 firma Apple naprawiła pewne błędy na urządzeniach Apple TV 4K i Makach z najnowszym procesorem M1.

Pierwszy błąd dotyczył nieprawidłowej rozdzielczości na Apple TV 4K, a drugi związany był z dyskami SSD na Macu M1.

tvOS 14.7

Systemy tvOS 14.7 beta i macOS 11.4 naprawiają kilka ważnych błędów polecane, ciekawostki tvOS 14.7, macOS 11.4  Wraz z wydaniem wersji beta tvOS 14.7 i macOS 11.4 firma Apple naprawiła pewne błędy na urządzeniach Apple TV 4K i Makach z najnowszym procesorem M1. AppleTV4K

System tvOS 14.7 beta 2 wysłany do programistów kilka dni temu rozwiązuje problem polegający na tym, że strumienie wideo 4K były wyświetlane w jakości HD na nowym Apple TV 4K. Nie jest jasne, ilu użytkowników dotyczył problem i czy błąd dotyczył tylko etykietowania, czy też faktycznie zmniejszono rozdzielczość. W tym drugim przypadku prawdopodobnie nowy Apple TV nie był w stanie poprawnie zidentyfikować swojej rozdzielczości 4K, zaczynając odtwarzać treści wyłącznie w jakości HD.

macOS 11.4

Systemy tvOS 14.7 beta i macOS 11.4 naprawiają kilka ważnych błędów polecane, ciekawostki tvOS 14.7, macOS 11.4  Wraz z wydaniem wersji beta tvOS 14.7 i macOS 11.4 firma Apple naprawiła pewne błędy na urządzeniach Apple TV 4K i Makach z najnowszym procesorem M1. macOSBigSur

Apple rozwiązało również problemy związane z nadmiernym zużyciem części SSD na Mac M1 . Dyski półprzewodnikowe (SSD) można zapisywać wiele razy, zanim staną się bezużyteczne, ale średnio zajmuje to wiele lat. Jednak żywotność dysku SSD na komputerach Mac M1 została skrócona w porównaniu z innymi modelami.

Niektóre komputery Mac z serii ?M1? zużyły już jeden procent ich dysków SSD po zaledwie dwóch miesiącach, podczas gdy inne komputery Mac z serii ?M1? z dyskiem SSD o pojemności 2 TB zużyły już trzy procent. Problem na szczęście został rozwiązany w systemie macOS 11.4.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top