Sześć miesięcy Apple Music za darmo dla nowych subskrybentów! polecane, ciekawostki Apple music, Apple, 6 miesięcy za darmo  Apple daje ludziom kolejny powód do przejścia do Apple Music. Firma Cupertino rozpoczęła sześciomiesięczny bezpłatny okres próbny dla nowych abonentów. AppleMusic

Sześć miesięcy Apple Music za darmo dla nowych subskrybentów!

Apple daje ludziom kolejny powód do przejścia do Apple Music. Firma Cupertino rozpoczęła sześciomiesięczny bezpłatny okres próbny dla nowych abonentów.

Oferta jest ważna tylko wtedy, gdy nigdy wcześniej nie subskrybowałeś Apple Music.

Sześć miesięcy Apple Music za darmo dla nowych subskrybentów! polecane, ciekawostki Apple music, Apple, 6 miesięcy za darmo  Apple daje ludziom kolejny powód do przejścia do Apple Music. Firma Cupertino rozpoczęła sześciomiesięczny bezpłatny okres próbny dla nowych abonentów. shazam 650x350

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Shazam ze sklepu App Store i przejść do biblioteki. Tam powinieneś zobaczyć okienko z ofertą. Apple oferuje sześciomiesięczny okres próbny w ramach specjalnej promocji, która kończy się dziś w nocy. Oferta trwa od wczoraj i ważna jest jeszcze tylko dzisiaj. Niestety jest pewne ale..

Promocja dostępna tylko dla użytkowników iOS w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Gdy taka możliwość pojawi się w Polsce na pewno damy Wam znać.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry