iphone15pro szklo

Szkła ochronne dla iPhone 15 | 15 Pro na pierwszym filmie

W sieci pojawiło się wideo przedstawiające szkła ochronne dla serii iPhone 15. Film pozwala nam poznać kilka szczegółów na temat nowych urządzeń.

Przede wszystkim, na filmie widzimy trzy różne szkła ochronne, które według przecieków mają być przeznaczone dla różnych wariantów iPhone 15. Lewe szkło, wydaje się być dedykowane dla iPhone’a 15 Pro. Ma zauważalnie cieńsze ramki wokół ekranu.

Środkowe szkło jest największe z trzech i prawdopodobnie przeznaczone jest dla iPhone 15 Pro Max. W górnej części ekranu również widzimy Dynamic Island, jednak większa powierzchnia ekranu podkreśla cienkie ramki, co zapewne wpłynie na jeszcze bardziej immersyjny efekt wizualny.

Szkła ochronne dla iPhone 15 | 15 Pro

Trzeci panel wyróżnia się porównywalnie grubszą ramką, co sugeruje, że będzie to szkło dedykowane dla wariantu nie-Pro. Co ciekawe szkło posiada podobnie jak modele Pro “dwie dziurki” co świadczy o tym, że w tym roku wszystkie iPhone’y będą miały Dynamic Island, czyli tak zwaną dynamiczną wyspę.

Na podstawie tych informacji można wnioskować, że Apple nadal skupia się na minimalizowaniu ramki wokół ekranu, co pozwoli na jeszcze większy efekt immersyjny dla użytkowników iPhone’a 15. Ponadto, nowe modele (nie Pro) zostaną wyposażone w Dynamic Island, co  nie będzie już stanowiło charakterystyczną cechę dla linii Pro.

Z pewnością poznamy więcej szczegółów na temat nowych modeli iPhone’a 15 wraz z ich oficjalnym ogłoszeniem przez Apple, które oczekiwane jest we wrześniu tego roku. Mimo to, wyciekające informacje pozwalają nam na wstępną ocenę tego, co możemy się spodziewać od nowych smartfonów od Apple.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone serii 15

W sieci mówi się, że data wrześniowych premierowych urządzenia∂zeń  jest obecnie ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

Czytaj także:
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top