Szkło ochronne może zakłócać prawidłowe działanie ekranu iPada Pro 2018? ciekawostki   Użytkownicy iPada Pro 2018 piszą na forach Apple, że ekran ich nowego tabletu po założeniu szkła ochronnego nie działa tak jak powinien. iPadPro 1 1

Szkło ochronne może zakłócać prawidłowe działanie ekranu iPada Pro 2018?

Użytkownicy iPada Pro 2018 piszą na forach Apple, że ekran ich nowego tabletu po założeniu szkła ochronnego nie działa tak jak powinien.

Według użytkowników użycie szkła ochronnego na iPadzie Pro 2018 może powodować problemy z czułością ekranu lub prowadzić do nieprawidłowego działania Face ID.

Szkło ochronne może zakłócać prawidłowe działanie ekranu iPada Pro 2018? ciekawostki   Użytkownicy iPada Pro 2018 piszą na forach Apple, że ekran ich nowego tabletu po założeniu szkła ochronnego nie działa tak jak powinien. iPad

Według przedstawicieli firm produkujących szkła, takie skargi są dość rzadkie, ale nie oznacza to, że można je zignorować.

Niektórzy użytkownicy piszą również o tym, że praca ich Apple Pencil 2 na nowym iPad Pro znacząco się pogorszyła.

Według przedstawicieli firmy Zagg, jednego z największych producentów szkieł ochronnych, problem z Face ID można rozwiązać poprzez ponowne ponownie skanowanie twarzy zaraz po założeniu szkła.

A jak to wygląda u Was? Też macie podobne problemy?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top