Szybka i bezpieczna ładowarka samochodowa na wakacyjne wyjazdy? Poznaj Kanex GoPower recenzje, polecane, akcesoria Recenzja, ładowarka samochodowa z szybkim ładowaniem, ładowarka samochodowa Kanex GoPower, Kanex GoPower, kanex  Zapewne mało kto śledzi sytuację na rynku akcesoriów przeznaczonych do auta. Prawda? Ale producenci nie zaniedbują jednak tego segmentu i prezentują co rusz to nowe rozwiązania technologiczne. lad sam 1

Szybka i bezpieczna ładowarka samochodowa na wakacyjne wyjazdy? Poznaj Kanex GoPower

Zapewne mało kto śledzi sytuację na rynku akcesoriów przeznaczonych do auta. Prawda? Ale producenci nie zaniedbują jednak tego segmentu i prezentują co rusz to nowe rozwiązania technologiczne.

Przyznam, że sam miałem nikłe pojęcie jak obecnie wygląda rynek. Sytuacja zmieniła się jednak, gdy przyszło mi wybrać ładowarkę samochodową do swojego auta, musiałem więc nieco zagłębić się w temat. Sami wiecie, że lubię wszelkie nowinki technologiczne i gadżety, dlatego też nowe akcesorium nie mogło zostać wybrane przypadkowo.

Moje założenia były proste – minimum dwa porty ładowania, duża moc i bezpieczeństwo. Takim wymaganiom bez problemu wydawała się sprostać ładowarka Kanex GoPower USB-C Car Charger.

Szybka i bezpieczna ładowarka samochodowa na wakacyjne wyjazdy? Poznaj Kanex GoPower recenzje, polecane, akcesoria Recenzja, ładowarka samochodowa z szybkim ładowaniem, ładowarka samochodowa Kanex GoPower, Kanex GoPower, kanex  Zapewne mało kto śledzi sytuację na rynku akcesoriów przeznaczonych do auta. Prawda? Ale producenci nie zaniedbują jednak tego segmentu i prezentują co rusz to nowe rozwiązania technologiczne. lad sam 5

Z produktów marki Kanex miałem okazję korzystać już wcześniej, dlatego byłem zupełnie spokojny o jakość samego urządzenia. Amerykański producent zawsze doskonale dba o design, wykonanie oraz funkcjonalność swoich akcesoriów.

I tak też było tym razem – testowana przeze mnie ładowarka to produkt marki premium, nie tylko ze względu na dobór materiałów, ale również na funkcje które oferuje. Warto dodać, iż ładowarka weszła do gniazda zapalniczki z wyczuwalnym oporem, ale dzięki temu korzystanie z urządzenia na co dzień jest wygodne.

Szybka i bezpieczna ładowarka samochodowa na wakacyjne wyjazdy? Poznaj Kanex GoPower recenzje, polecane, akcesoria Recenzja, ładowarka samochodowa z szybkim ładowaniem, ładowarka samochodowa Kanex GoPower, Kanex GoPower, kanex  Zapewne mało kto śledzi sytuację na rynku akcesoriów przeznaczonych do auta. Prawda? Ale producenci nie zaniedbują jednak tego segmentu i prezentują co rusz to nowe rozwiązania technologiczne. lad sam 4

Na pokładzie znalazły się dwa złącza – standardowe USB-A oraz nowsze USB-C, oczywiście możemy jednocześnie ładować dwa urządzenia – np. MacBook?a oraz iPhone?a. Za pomocą USB-A maksymalna moc ładowania wynosi 5W. Znacznie ciekawsze jest jednak złącze USB typu C, które to wspiera technologię Power Delivery – dzięki temu maksymalna moc wyjściowa wynosi aż 27W. Pozwala to spokojnie naładować nawet niewielkiego laptopa.

Szybka i bezpieczna ładowarka samochodowa na wakacyjne wyjazdy? Poznaj Kanex GoPower recenzje, polecane, akcesoria Recenzja, ładowarka samochodowa z szybkim ładowaniem, ładowarka samochodowa Kanex GoPower, Kanex GoPower, kanex  Zapewne mało kto śledzi sytuację na rynku akcesoriów przeznaczonych do auta. Prawda? Ale producenci nie zaniedbują jednak tego segmentu i prezentują co rusz to nowe rozwiązania technologiczne. lad sam 3

Dzięki wykorzystaniu technologii szybkiego ładowania Kanex GoPower potrafi naładować baterię iPhona 8 / X od 0-50% w niespełna 30 minut. Bardzo przydatna cecha np. podczas dojazdów do pracy. Kwestie bezpieczeństwa – ładowarka posiada wbudowane zabezpieczenie nadprądowe oraz ochronę obwodów, aby zapewnić bezpieczeństwo podłączonych urządzeń. Automatycznie wykrywa napięcie potrzebne do naładowania sprzętów i odpowiednio dostosowuje moc wyjściową.

Przez czas testów nie zauważyłem w zasadzie żadnych wad, jest to urządzenie typu zainstaluj i korzystaj, które mogę szczerze polecić każdemu, kto szuka wydajnej i poręcznej ładowarki samochodowej. Cena Kanex GoPower wynosi 99 zł – produkt dostępny jest w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top