iphone15pro

Szybkie ładowanie iPhone 15 tylko z certyfikowanymi kablami

Z najnowszych doniesień wynika, że Apple planuje wprowadzić do iPhone 15 nową funkcję – szybsze ładowanie za pomocą portu USB-C.

Jednakże, aby korzystać z tej funkcji, konieczne będzie użycie certyfikowanego kabla. Analityk Ming-Chi Kuo informuje, że szybsze ładowanie przez USB-C będzie dostępne tylko z użyciem specjalnych kabli, posiadających certyfikat MFI (Made for iPhone).

Zmiany te oznaczają, że użytkownicy iPhone’a 15 będą mieli możliwość szybszego ładowania swojego urządzenia, ale tylko wtedy, gdy zastosują odpowiedni kabel. W przypadku użycia niesprawdzonego kabla, prędkość ładowania zostanie ograniczona, co może wpłynąć negatywnie na czas ładowania urządzenia.

Szybkie ładowanie w iPhone 15 | 15 Pro

Szybkie ładowanie iPhone 15 tylko z certyfikowanymi kablami ciekawostki Zasilacz, wydajność, USB-C, technologia, szybkie ładowanie, port, ograniczenia, Nowości, Ming-Chi Kuo, Mfi, ładowarka, iphone 15 pro, iPhone 15, certyfikowany kabel, bezpieczenstwo, Akcesoria  Z najnowszych doniesień wynika, że Apple planuje wprowadzić do iPhone 15 nową funkcję - szybsze ładowanie za pomocą portu USB-C. iPhone15pro 2 1

Warto zaznaczyć, że szybsze ładowanie będzie dostępne tylko w oprogramowaniu układowym. Oznacza to, że nawet jeśli użytkownik posiada odpowiedni adapter, nie będzie mógł skorzystać z pełnej mocy ładowania bez odpowiedniego kabla.

Jest to kolejna zmiana wprowadzona przez Apple, która wpłynie na użytkowników. Wraz z wprowadzeniem nowych funkcji, konieczne będzie dostosowanie się do wymagań producenta i korzystanie z certyfikowanych akcesoriów. Dla niektórych może to być uciążliwe, ale dla innych to po prostu kolejny krok w kierunku bezpieczeństwa i wydajności urządzeń Apple.

Zmiana ta jest również krokiem w kierunku porzucenia złącza Lightning na rzecz USB-C. Chociaż USB-C stało się już standardem w branży, Apple wprowadza swoje ograniczenia w zakresie korzystania z tego typu portu.

Podsumowując, wprowadzenie szybszego ładowania za pomocą USB-C w iPhone’ie 15 jest cenną funkcją dla użytkowników, ale wymaga zastosowania certyfikowanego kabla. Apple wprowadza kolejne ograniczenia, które wpłyną na użytkowników, ale zapewnią również większe bezpieczeństwo i wydajność urządzeń.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone serii 15

Szybkie ładowanie iPhone 15 tylko z certyfikowanymi kablami ciekawostki Zasilacz, wydajność, USB-C, technologia, szybkie ładowanie, port, ograniczenia, Nowości, Ming-Chi Kuo, Mfi, ładowarka, iphone 15 pro, iPhone 15, certyfikowany kabel, bezpieczenstwo, Akcesoria  Z najnowszych doniesień wynika, że Apple planuje wprowadzić do iPhone 15 nową funkcję - szybsze ładowanie za pomocą portu USB-C. iPhone15Pro 3

W sieci mówi się, że światowa premiera nowych smartfonów Apple jest ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y serii 15 mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top