Samsung Galaxy S23 Ultra

Szybkość ładowania Samsung Galaxy S23 Ultra porównana z innymi flagowcami

Zastanawiacie się jak szybko ładuje się Samsung Galaxy S23 Ultra? Serwis GSMArena postanowił to sprawdzić i porównał wyniki z innymi flagowcami.

Samsung Galaxy S23 to flagowy smartfon, który jest wyposażony w szybkie ładowanie. Wersje zwykła i Plus obsługują technologię szybkiego ładowania 25 W, a wersja Ultra – 45 W.

Podczas testów przeprowadzonych przez GSMArena, stwierdzono, że Galaxy S23 Ultra ładuje się w ciągu 30 minut do 61%, podczas gdy Galaxy S22 Ultra ładuje się w tym samym czasie do 68%. Pełne naładowanie baterii Galaxy S23 Ultra zajęło 59 minut, co było takim samym wynikiem jak poprzedni model.

Szybkość ładowania Samsung Galaxy S23 Ultra porównana z innymi flagowcami ciekawostki szybkość ładowania Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23 Ultra  Zastanawiacie się jak szybko ładuje się Samsung Galaxy S23 Ultra? Serwis GSMArena postanowił to sprawdzić i porównał wyniki z innymi flagowcami. s23ultra ladowanie

W porównaniu z innymi topowymi flagowcami, Samsung Galaxy S23 wygląda średnio w kwestii szybkości ładowania. Motorola Edge 30 Ultra ładuje się do 95% w ciągu 30 minut, co dało jej drugi wynik wśród wszystkich urządzeń testowanych przez tę stronę. OnePlus 11 ładuje się do pełna w ciągu 22 minut, co jest bezapelacyjnie najlepszym wynikiem. Na ostatnim miejscu uplasował się iPhone 14 Pro Max z czasem 1:52h.

W porównaniu z konkurencją, Samsung Galaxy S23 może nieco odstawać od najnowszych modeli innych marek pod względem szybkości ładowania. Niemniej jednak, szybkość ładowania jest na dobrym poziomie i pozwala użytkownikom szybko naładować swoje urządzenie. Warto również zauważyć, że nie każdy użytkownik stawia na szybkość ładowania jako na najważniejszy czynnik w wyborze telefonu, a Samsung Galaxy S23 oferuje wiele innych zalet, które mogą być decydujące przy zakupie.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top