eSIM dla Apple Watch w T-Mobile

T-Mobile wprowadza eSIM dla Apple Watch

Świetna wiadomość dla użytkowników korzystających z sieci T-Mobile. Firma wprowadza wreszcie przez wielu długo wyczekiwaną funkcję eSIM dla Apple Watch.

W ofercie T-Mobile pojawiły się dwa nowe smartwatche ? Apple Watch Series 6, a także Apple Watch SE.

Oba urządzenia dostępne są dla klientów indywidualnych T-Mobile w dwóch rozmiarach ? 40 mm oraz 44 mm. I tak ? Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40 mm oferowany jest w cenie 2449 zł, wersja 44 mm kosztuje zaś 2599 zł. Apple Watch SE GPS + Cellular 40 mm to z kolei wydatek w wysokości 1649 zł, natomiast wariant 44 mm można zakupić za 1749 zł. Wybierając urządzenie z ofertą abonamentu komórkowego przyznawany jest rabat od 100 do nawet 1000 zł (w zależności od wybranej taryfy) a pozostała kwota rozłożona jest na elastyczne raty 0%.

Apple Watch z eSIM w T-Mobile

Co ważne, użytkownik może zdecydować się na wybór urządzenia wraz z kartą eSIM, która w T-Mobile proponowana jest w ramach usługi MultiSIM. Oznacza to, że otrzyma on dodatkową, wirtualną kartę do tej fizycznej, posiadanej obecnie, która obsługiwać będzie ten sam numer. Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi są bezpłatne, po tym czasie cena wynosi 9 zł miesięcznie.

T-Mobile wprowadza eSIM dla Apple Watch polecane, ciekawostki T-Mobile, esim w Apple Watch w T-Mobile, esim, Apple Watch  Świetna wiadomość dla użytkowników korzystających z sieci T-Mobile. Firma wprowadza wreszcie przez wielu długo wyczekiwaną funkcję eSIM dla Apple Watch. cenik b2c

Nowe modele Apple Watch są ponadto dostępne dla klientów biznesowych, którzy kupią urządzenia w umowie na 24 lub 36 rat. Podobnie jak w przypadku indywidualnych użytkowników, mogą oni zdecydować się przy tym na usługę MultiSIM na promocyjnych warunkach. Poniższy cennik przedstawia szczegóły oferty – ceny na start zawierają podatek VAT, wysokość rat miesięcznych podano w kwotach netto.

T-Mobile wprowadza eSIM dla Apple Watch polecane, ciekawostki T-Mobile, esim w Apple Watch w T-Mobile, esim, Apple Watch  Świetna wiadomość dla użytkowników korzystających z sieci T-Mobile. Firma wprowadza wreszcie przez wielu długo wyczekiwaną funkcję eSIM dla Apple Watch. cenik b2b

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie T-Mobile.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top