T Smart Keyless Lock - kłódka, którą odblokujesz iPhone?m ciekawostki T Smart Keyless Lock, kłódka sterowana iPhone, kłódka  No i przyszedł czas na kolejny wpis w którym mamy dla Was specjalny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. Tym razem jest to kłódka otwierana smartfonem. klodka

T Smart Keyless Lock – kłódka, którą odblokujesz iPhone?m

No i przyszedł czas na kolejny wpis w którym mamy dla Was specjalny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. Tym razem jest to kłódka otwierana smartfonem.

T Smart Keyless Lock to kłódka, która sprawi, że już nigdy nie będziecie musieli zastanawiać się, czy macie przy sobie klucze. Powiem szczerze, że sam zastanawiam się nad jej zakupem.

T Smart Keyless Lock - kłódka, którą odblokujesz iPhone?m ciekawostki T Smart Keyless Lock, kłódka sterowana iPhone, kłódka  No i przyszedł czas na kolejny wpis w którym mamy dla Was specjalny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. Tym razem jest to kłódka otwierana smartfonem. klodka 1

T Smart Keyless Lock oczywiście działa bez problemu z Android i iOS. Co ciekawe, kłódkę można odblokować nie tylko za pomocą specjalnej aplikacji, ale także za pomocą czytnika linii papilarnych! Bajer.

Normalna cena kłódki to blisko 31 euro, ale po skorzystaniu z naszego kodu możecie zakupić T Smart Keyless Lock za jedyne 18,33 euro! Czyli o ponad 10 euro taniej!

Kod: L20683H

Więcej na temat kłódki oraz link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top