Netflix

Ta apka pomaga znaleźć ukryte filmy i seriale w serwisie Netflix

Ukryte filmy i seriale na Netflix – to hasło, które może brzmieć tajemniczo, jednak dla miłośników kina oraz seriali, oferuje nowe perspektywy w świecie rozrywki.

Wszyscy mamy swoje ulubione gatunki filmów i seriali – od science fiction po dokumentalne, od thrillerów po komedie. Serwis Netflix umożliwia filtrowanie tych gatunków, jednak czasem może być trudno znaleźć idealny film lub serial, który spełniałby nasze bardzo konkretne wymagania. Właśnie tutaj z pomocą przychodzą tzw. tajne kody na Netflix, które pozwalają na wyszukiwanie bardzo precyzyjnych gatunków z szerokiej listy.

W przeszłości informowaliśmy już o tajnych kodach na Netflix oraz udostępnialiśmy listy, na podstawie których można było wyszukiwać określone gatunki. Jednak trzeba przyznać, że proces ten nie był idealny – wymagał przeglądania gatunku po gatunku, przewijania listy itp. Na szczęście, dzięki nowej aplikacji Netflix Codes, wyszukiwanie tych ukrytych skarbów stało się znacznie prostsze. Aplikacja ta, dostępna na iPhone’a oraz iPada, pozwala znaleźć indywidualne ukryte kody, które umożliwiają odkrycie tych mniej oczywistych pozycji w ofercie Netflix.

Korzystanie z aplikacji Netflix Codes jest niezwykle proste – wystarczy wybrać gatunek oraz podgatunek, a aplikacja wygeneruje odpowiedni kod. Co więcej, aplikacja może przenieść użytkownika bezpośrednio do określonego gatunku, więc nie trzeba się bawić w żmudne kopiowanie kodu. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w sytuacjach, gdy szukamy idealnego filmu lub serialu na długie wieczory, kiedy nie chcemy tracić czasu na przeglądanie nieinteresujących nas propozycji.

Ukryte filmy i seriale w serwisie Netflix

Dodatkowym atutem aplikacji Netflix Codes jest jest to, że aplikacja jest całkowicie darmowa. Jest to zdecydowanie aplikacja, która powinna znaleźć się na smartfonie każdego użytkownika Netflix, zwłaszcza tych, którzy cenią sobie różnorodność oferty oraz chcą mieć możliwość eksplorowania tych mniej oczywistych pozycji.

Jak zatem widzicie, aplikacja Netflix Codes to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia odkrywanie ukrytych filmów i seriali na platformie Netflix. Dzięki niej użytkownicy mogą szybko i łatwo przeglądać różnorodne gatunki oraz podgatunki, a także bezpośrednio przechodzić do odpowiedniej kategorii, bez konieczności kopiowania kodów. Polecamy!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 325

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top