ios16 tapety

Ta funkcja w iOS 16 ucieszy osoby korzystające z dwóch kart SIM

W iOS 16 wprowadzono przydatną funkcję dla użytkowników iPhone korzystających z dwóch kart SIM. Nowość znajduje się w apce Wiadomości.

Jak się okazuje w iOS 16 dodano możliwość sortowania wiadomości według poszczególnych kart SIM w aplikacji Wiadomości.

Funkcja ta jest szczególnie wygodna dla osób, które korzystają z osobistej karty SIM i służbowej karty eSIM (lub odwrotnie) w telefonie iPhone. W systemie iOS 16 aplikacja Wiadomości umożliwia filtrowanie wiadomości SMS, MMS i iMessage w zależności od karty SIM.

Sortowanie wiadomości według poszczególnych kart SIM wymaga włączenia funkcji filtrów w Ustawieniach – Wiadomości – Filtruj nieznanych użytkowników. Po włączeniu tej funkcji w systemie iOS 16 można kliknąć ikonę trzech kropek w górnej części aplikacji Wiadomości i wyświetlić menu z opcjami sortowania wiadomości według poszczególnych kart SIM.

Ta funkcja w iOS 16 ucieszy osoby korzystające z dwóch kart SIM ciekawostki iOS 16  W iOS 16 wprowadzono przydatną funkcję dla użytkowników iPhone korzystających z dwóch kart SIM. Nowość znajduje się w apce Wiadomości. ios16 sms

Pamiętaj, że w systemie iOS 16 możesz także łatwo przenieść kartę eSIM z jednego iPhone’a do drugiego przez Bluetooth. Ponadto system iOS 16 będzie teraz ostrzegał użytkowników, gdy system przestanie ładować iPhone’a z powodu przegrzania, co może mieć negatywny wpływ na żywotność baterii. Nowe powiadomienie będzie wyświetlane na ekranie blokady, w Centrum powiadomień oraz na stronie Bateria w Ustawieniach.

Po debiucie w systemie iPadOS 15 firma Apple aktywuje także funkcję szybkich notatek na telefonie iPhone. Dostęp do Quick Notes można uzyskać za pośrednictwem Share Sheet w systemie iOS.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top