gry 1

Ta konsola wyciągnie Twoje dzieci z kanapy

Pomysł stworzenia przydatnego urządzenia do dziecięcej rozrywki należy do duńskiej firmy Udu. Pomysł twórców ma na celu zdrowszą i bardziej aktywną rozrywkę niż kilkugodzinne siedzenie na kanapie ze smartfonem.

Urządzenie przeznaczone jest do gier terenowych poza domem i jest mieszanką konsoli Nintendo Wii z grami mobilnymi. Po sparowaniu konsoli ze smartfonem dziecko może uruchomić jedną z wielu sugerowanych gier. Do sterowania służy ręczny gładzik z małym wyświetlaczem i krzyżykiem.

Ta konsola wyciągnie Twoje dzieci z kanapy ciekawostki Udu, konsola Udu  Pomysł stworzenia przydatnego urządzenia do dziecięcej rozrywki należy do duńskiej firmy Udu. Pomysł twórców ma na celu zdrowszą i bardziej aktywną rozrywkę niż kilkugodzinne siedzenie na kanapie ze smartfonem. konsola

Twórcy obiecują różnorodne gatunki gier i aktywności. Wśród proponowanych tytułów znajduje się odpowiednik Pockemon Go, w którym gracz będzie musiał walczyć z przeciwnikami w rzeczywistości rozszerzonej, ale za pomocą kontrolera. Ruch podczas gry jest śledzony dzięki wbudowanemu akcelerometrowi, a wibracje pozwalają zanurzyć się głębiej w przygodę.

Koszt Udu na Kickstarterze wynosi obecnie 119 euro, Dystrybucja pierwszych urządzeń spodziewana jest wiosną 2023 roku. Ciekawy pomysł!

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top