Ta niewielka naklejka zmieni Twój stary iPhone w najnowszą ?jedenastkę? polecane, ciekawostki zmień iPhone X w iPhone 11, naklejka na aparat, iPhone 11  Nie stać Cie na nowego iPhone 11 / iPhone 11 Pro, a chciałbyś się trochę polansować na TikToku, czy Instagramie? Nie ma problemu. Od teraz możesz sprawić, że Twój iPhone będzie wyglądał zupełnie jak nowa jedenastka.  Naklejka 1

Ta niewielka naklejka zmieni Twój stary iPhone w najnowszą ?jedenastkę?

Nie stać Cie na nowego iPhone 11 / iPhone 11 Pro, a chciałbyś się trochę polansować na TikToku, czy Instagramie? Nie ma problemu. Od teraz możesz sprawić, że Twój iPhone będzie wyglądał zupełnie jak nowa jedenastka.

Dziś wpadł w moje ręce link do aukcji na Aliexpress na której można zakupić specjalną naklejkę zmieniającą tył naszego starego iUrządzenia. Wystarczy zakupić produkt, który kosztuje grosze i dokładnie go nakleić na aparat naszego starego iPhone?a.

Ta niewielka naklejka zmieni Twój stary iPhone w najnowszą ?jedenastkę? polecane, ciekawostki zmień iPhone X w iPhone 11, naklejka na aparat, iPhone 11  Nie stać Cie na nowego iPhone 11 / iPhone 11 Pro, a chciałbyś się trochę polansować na TikToku, czy Instagramie? Nie ma problemu. Od teraz możesz sprawić, że Twój iPhone będzie wyglądał zupełnie jak nowa jedenastka.  kamera 1 350x350

Po przyklejeniu tył naszego starego smartfona będzie wyglądał dokładnie tak tył najnowszego iPhone 11 czy iPhone 11 Pro. Należy jednak pamiętać, aby przed lansowaniem się na TikToku, czy innych portalach telefon był w etui, bo jak wiemy oprócz nowego aparatu w nowych iPhone’ach zmieniło się także położenie loga, które jest teraz na środku urządzenia.

Naklejki dostępne są dla iPhone X / XS i iPhone XR. Link do aukcji znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry