OneTech21.08.2019
Tadaa SLR – apka pozwalająca uzyskać efekt głębi znany z iPhone 7/8 Plus znów za darmo

Tadaa SLR jest aplikacją o której pisaliśmy już wielokrotnie. Apka przeznaczona jest dla osób lubiących robić zdjęcia. Dzięki niej będziecie mogli uzyskać na Waszych zdjęciach świetny efekt głębi – taki jak w iPhone 7/8 Plus.

Po kilku minutach „zabawy” Wasze zdjęcia wykonane za pomocą aplikacji Tadaa SLR będą przypominały te robione profesjonalnym aparatem lub iPhone 7/8 Plus w trybie Portret. Zasada działania aplikacji jest bajecznie prosta.

Po wykonaniu zdjęcia należy jedynie „zamalować” element lub elementy które mają pozostać nienaruszone, a resztę zdjęcia rozmazać. W aplikacji dostępne są również różnego rodzaju filtry.

TadaaSLR.onetech.pl

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej apki, to dzisiaj jest idealny moment na to aby ją zainstalować i przetestować. Dlaczego? Ponieważ aplikacja została właśnie przeceniona, i możecie ją pobrać zupełnie za darmo. Normalna cena Tadaa SLR to 4,49€. Gorąco polecamy!

Wspominamy o aplikacji ponieważ j może nie wszyscy z Was o niej słyszeli, a naszym zdaniem warto ją mieć w swojej kolekcji! Polecamy.

[app 724662909]

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl