Tadaa SLR, czyli zdjęcia jak z lustrzanki ponownie za darmo w AppStore gry-i-aplikacje zdjęcia jak z lustrzanki, Tadaa SLR, Przecena, Promocja, Mavericks, iPhone, Fotografia, Apple, App Store, Aplikacja  Tadaa SLR jest aplikacją o której pisaliśmy już wielokrotnie. Apka przeznaczona jest dla osób kochających robić zdjęcia. Dzięki niej będziecie mogli uzyskać na Waszych zdjęciach świetny efekt głębi. Aparat 1300x700

Tadaa SLR, czyli zdjęcia jak z lustrzanki ponownie za darmo w AppStore

Tadaa SLR jest aplikacją o której pisaliśmy już wielokrotnie. Apka przeznaczona jest dla osób kochających robić zdjęcia. Dzięki niej będziecie mogli uzyskać na Waszych zdjęciach świetny efekt głębi.

Po kilku minutach “zabawy” Wasze zdjęcia wykonane za pomocą aplikacji Tadaa SLR będą przypominały te robione profesjonalnym aparatem. Zasada działania aplikacji jest bajecznie prosta.

Po wykonaniu zdjęcia należy jedynie “zamalować” element lub elementy które mają pozostać nienaruszone, a resztę zdjęcia rozmazać. W aplikacji dostępne są również różnego rodzaju filtry.

Tadaa SLR, czyli zdjęcia jak z lustrzanki ponownie za darmo w AppStore gry-i-aplikacje zdjęcia jak z lustrzanki, Tadaa SLR, Przecena, Promocja, Mavericks, iPhone, Fotografia, Apple, App Store, Aplikacja  Tadaa SLR jest aplikacją o której pisaliśmy już wielokrotnie. Apka przeznaczona jest dla osób kochających robić zdjęcia. Dzięki niej będziecie mogli uzyskać na Waszych zdjęciach świetny efekt głębi. TadaaSLR.onetech.pl

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej apki, to dzisiaj jest idealny moment na to aby ją zainstalować i przetestować. Dlaczego? Ponieważ aplikacja została właśnie przeceniona, i możecie ją pobrać zupełnie za darmo. Normalna cena Tadaa SLR to 3,99?. Gorąco polecamy!

[app 724662909]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top