macbookpro

Tajemnicze trzaski w MacBookach Pro 2021. Jak rozwiązać problem?

Wielu użytkowników najnowszych MacBooków Pro 2021 narzekają na tajemnicze trzaski, które wydobywają się z głośników podczas odtwarzania dowolnych treści.

Według postów na forum wsparcia Apple i na Reddit problem pojawia się losowo, gdy na MacBooku odtwarzany jest utwór, wideo lub jakikolwiek inny dźwięk. W takim przypadku klikanie głośników staje się bardziej zauważalne przy wysokich poziomach głośności lub wysokich tonach.

Tajemnicze trzaski w MacBookach Pro 2021. Jak rozwiązać problem? ciekawostki rzaski z glosnikow macbook pro 2021, MacBook Pro 2021, MacBook Pro  Wielu użytkowników najnowszych MacBooków Pro 2021 narzekają na tajemnicze trzaski, które wydobywają się z głośników podczas odtwarzania dowolnych treści. macbookpro10

Niektórzy z dotkniętych problemem użytkownicy uważają, że jest spowodowany błędem oprogramowania, ponieważ udało im się wymienić komputery na nowe w Apple, ale dziwne dźwięki nie zniknęły. Jeden z użytkowników Reddita znalazł tymczasowe rozwiązanie tego problemu – wystarczy zamknąć proces macOS „coreaudiod” w aplikacji Monitor Aktywności.

Najprawdopodobniej Apple naprawi ten błąd w przyszłej aktualizacji systemu macOS. A czy ktoś z Was ma podobny problem? Dajcie znać w komentarzach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry