iPhone 12 Pro

Tak będzie wyglądać nowy, mniejszy notch w iPhone 12 Pro

W sieci pojawiły się nowe udostępnione przez Jona Prossera zdjęcia zdradzające wygląd i pokazujące z bliska mniejszy notch w iPhone 12 Pro.

Nowe obrazy CAD pokazują wygląd nowego wycięcia w iPhone 12 Pro. Schematy te zostałyby przesłane do partnerów Apple w celu realizacji różnych komponentów i ostatecznego montażu urządzenia. Oba obrazy przedstawiają bardziej kompaktowy system TrueDepth niż te w iPhone X i nowszych modelach.

Tak będzie wyglądać nowy, mniejszy notch w iPhone 12 Pro polecane, ciekawostki wycięcie w iPhone 12, notch, mniejszy notch, Apple  W sieci pojawiły się nowe udostępnione przez Jona Prossera zdjęcia zdradzające wygląd i pokazujące z bliska mniejszy notch w iPhone 12 Pro. iphone 12 notch 1

Układ potwierdza to, co widzieliśmy kilka dni temu na innych nieoficjalnych grafikach CAD, z których wynikało, że ??iPhone 12 Pro będzie miał bardzo podobny wygląd do iPada Pro.

Tak będzie wyglądać nowy, mniejszy notch w iPhone 12 Pro polecane, ciekawostki wycięcie w iPhone 12, notch, mniejszy notch, Apple  W sieci pojawiły się nowe udostępnione przez Jona Prossera zdjęcia zdradzające wygląd i pokazujące z bliska mniejszy notch w iPhone 12 Pro. leak iphone 12

Oprócz mniejszego wycięcia w iPhone 12  Pro zauważamy również inną bardzo ważną różnice, a mianowicie głośnik został przesunięty z notcha do górnej ramki, aby zwolnić dodatkowe miejsce. Obecne modele z Face ID mają głośnik zintegrowany w środkowej części wycięcia:

Tak będzie wyglądać nowy, mniejszy notch w iPhone 12 Pro polecane, ciekawostki wycięcie w iPhone 12, notch, mniejszy notch, Apple  W sieci pojawiły się nowe udostępnione przez Jona Prossera zdjęcia zdradzające wygląd i pokazujące z bliska mniejszy notch w iPhone 12 Pro. iphone x notch

Głośnik w w iPhone 12 umieszczony jest bezpośrednio nad czujnikiem światła i czujnikiem zbliżeniowym, które zostały przesunięte do wewnątrz. Kamera TrueDepth także została przeniesiona na środek. Dzięki tym zmianom notch w iPhone 12 Pro będzie sporo mniejszy od tych obecnych.

Chociaż nie jest to duża zmiana, mniejsze wycięcie zapewni użytkownikom kilka dodatkowych milimetrów miejsca na ekranie. Nowe iPhone’y mają zostać zaprezentowane we wrześniu tego roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top