Tak będzie wyglądał czarny iPhone 13 z nową tylną kamerą polecane, ciekawostki iPhone 13, czarny iPhone 13, Apple  Widzieliśmy już czerwonego iPhone 13, więc przyszedł czas aby przyjrzeć się z bliska nowej zwykłej "trzynastce" w kolorze czarnym. Oto ona. iPhone13mini 1 1

Tak będzie wyglądał czarny iPhone 13 z nową tylną kamerą

Widzieliśmy już czerwonego iPhone 13, więc przyszedł czas aby przyjrzeć się z bliska nowej zwykłej “trzynastce” w kolorze czarnym. Oto ona.

Źródła podają, że tegoroczna linia trzynastek będzie dostępna w siedmiu kolorach, w tym czarnym, białym, czerwonym, koralowym, zielonym, niebieskim i różowo-złotym. Pozwoli to znacznie poszerzyć grono odbiorców, a także pobudzić sprzedaż smartfonów.

Czarny Apple iPhone 13

Tak będzie wyglądał czarny iPhone 13 z nową tylną kamerą polecane, ciekawostki iPhone 13, czarny iPhone 13, Apple  Widzieliśmy już czerwonego iPhone 13, więc przyszedł czas aby przyjrzeć się z bliska nowej zwykłej "trzynastce" w kolorze czarnym. Oto ona. iPhone13 czarny

Jeśli chodzi o konfigurację, tegoroczne iPhone’y 13 powinny być wyposażone w SoC A15 firmy Apple. Oczekuje się, że modele Pro i  Pro Max otrzymają ekrany Samsung AMOLED 120 Hz . Ponadto tegoroczne trzynastki Pro będą pierwszymi iPhone’ami w historii które otrzymają aż 8 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci flash.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry