iphone15pro

Tak będzie wyglądał iPhone 15 Pro

9to5mac udostępnił grafiki przedstawiające iPhone 15 Pro, które powstały w  oparciu o pliki CAD.  Zobacz co się zmieni w tegorocznym smartfonie Pro firmy Apple.

Największą zmianą, o której mówi się iPhone 15 Pro, jest całkowicie nowa obudowa wykonana z tytanu, która będzie miała bardziej zaokrąglone krawędzie.

Tak będzie wyglądał iPhone 15 Pro ciekawostki zakrzywione krawędzie, wypukłość, wymiary, wygląd iPhone 15 Pro, USB-C, tytanowa ramka, technologia czujników, Plotki, nowy kolor, ładowanie, jak wyglada iPhone 15 pro, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro, haptyczne przyciski, cienkie ramki, CAD, Apple, aparat  9to5mac udostępnił grafiki przedstawiające iPhone 15 Pro, które powstały w  oparciu o pliki CAD.  Zobacz co się zmieni w tegorocznym smartfonie Pro firmy Apple. ip15Pro 1

Ta subtelna zmiana powinna być zauważalna w trakcie użytkowania urządzenia, zwłaszcza że wielu użytkowników skarżyło się na ostre krawędzie poprzedniego modelu.

Kolejną ważną zmianą jest zwiększenie rozmiaru kamer w iPhone 15 Pro.

Tak będzie wyglądał iPhone 15 Pro ciekawostki zakrzywione krawędzie, wypukłość, wymiary, wygląd iPhone 15 Pro, USB-C, tytanowa ramka, technologia czujników, Plotki, nowy kolor, ładowanie, jak wyglada iPhone 15 pro, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro, haptyczne przyciski, cienkie ramki, CAD, Apple, aparat  9to5mac udostępnił grafiki przedstawiające iPhone 15 Pro, które powstały w  oparciu o pliki CAD.  Zobacz co się zmieni w tegorocznym smartfonie Pro firmy Apple. ip15Pro 4

Chociaż wypukłość kamery jest większa, to najbardziej zauważalną zmianą są wystające obiektywy. W plikach CAD widzimy, że indywidualna wypukłość obiektywu wzrosła ponad dwukrotnie w stosunku do ogromnych kamer poprzedniego modelu. Co ciekawe, wersja Pro Max ma mniejszą wypukłość, prawdopodobnie ze względu na kamerę peryskopową, która ma pojawić się wyłącznie w tym modelu.

Tak będzie wyglądał iPhone 15 Pro ciekawostki zakrzywione krawędzie, wypukłość, wymiary, wygląd iPhone 15 Pro, USB-C, tytanowa ramka, technologia czujników, Plotki, nowy kolor, ładowanie, jak wyglada iPhone 15 pro, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro, haptyczne przyciski, cienkie ramki, CAD, Apple, aparat  9to5mac udostępnił grafiki przedstawiające iPhone 15 Pro, które powstały w  oparciu o pliki CAD.  Zobacz co się zmieni w tegorocznym smartfonie Pro firmy Apple. ip15Pro 7

Według plotek, iPhone 15 Pro będzie wyposażony w całkowicie nową technologię czujników, która “przechwytuje więcej światła i zmniejsza prześwietlenie lub niedoświetlenie w niektórych ustawieniach”. To powinno przynieść lepsze zdjęcia i filmy w porównaniu z poprzednimi modelami.

Inną ważną nowością, o której mówi jest pojawienie się portu USB-C we wszystkich modelach.

Tak będzie wyglądał iPhone 15 Pro ciekawostki zakrzywione krawędzie, wypukłość, wymiary, wygląd iPhone 15 Pro, USB-C, tytanowa ramka, technologia czujników, Plotki, nowy kolor, ładowanie, jak wyglada iPhone 15 pro, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro, haptyczne przyciski, cienkie ramki, CAD, Apple, aparat  9to5mac udostępnił grafiki przedstawiające iPhone 15 Pro, które powstały w  oparciu o pliki CAD.  Zobacz co się zmieni w tegorocznym smartfonie Pro firmy Apple. ip15Pro 5

Zdjęcia prototypowego urządzenia ujawniły, że port USB-C ma unikalną metalową otoczkę z żebrowaną teksturą. Szybkie ładowanie będzie możliwe tylko przy użyciu kabli USB-C certyfikowanych przez Apple.

Tak będzie wyglądał iPhone 15 Pro ciekawostki zakrzywione krawędzie, wypukłość, wymiary, wygląd iPhone 15 Pro, USB-C, tytanowa ramka, technologia czujników, Plotki, nowy kolor, ładowanie, jak wyglada iPhone 15 pro, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro, haptyczne przyciski, cienkie ramki, CAD, Apple, aparat  9to5mac udostępnił grafiki przedstawiające iPhone 15 Pro, które powstały w  oparciu o pliki CAD.  Zobacz co się zmieni w tegorocznym smartfonie Pro firmy Apple. ip15Pro 2

Przyciski głośności i wyciszenia zostaną również zastąpione przez przyciski haptyczne. Według informacji, przyciski zostaną zastąpione dwoma nowymi silnikami haptycznymi, które będą emulować naciśnięcie przycisku. Przełącznik wyciszenia również otrzyma leczenie haptyczne i zamiast tego będzie działać jako przycisk. Jak Apple będzie traktować to nowe wejście w oprogramowaniu, to pozostaje do zobaczenia.

Apple będzie kontynuowało zmniejszanie ramek w tym roku, co oznacza, że iPhone 15 Pro będzie miał jeszcze cieńsze ramki niż poprzedni model. Zarówno przednie, jak i tylne szkło będą miały subtelną zakrzywioną krawędź, płynnie przechodzącą w tytanową ramkę urządzenia.

Tak będzie wyglądał iPhone 15 Pro ciekawostki zakrzywione krawędzie, wypukłość, wymiary, wygląd iPhone 15 Pro, USB-C, tytanowa ramka, technologia czujników, Plotki, nowy kolor, ładowanie, jak wyglada iPhone 15 pro, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro, haptyczne przyciski, cienkie ramki, CAD, Apple, aparat  9to5mac udostępnił grafiki przedstawiające iPhone 15 Pro, które powstały w  oparciu o pliki CAD.  Zobacz co się zmieni w tegorocznym smartfonie Pro firmy Apple. ip15Pro 3

Być może najbardziej ekscytującą zmianą, o której dowiedzieliśmy się dzięki 9to5Mac, jest pojawienie się zupełnie nowego koloru modelu Pro. Urządzenie będzie dostępne w głębokiej czerwieni, a dokładny kod koloru to 410D0D. Ten kolor będzie obok zwykłego białego, czarnego i złotego oraz zastąpi kolor fioletowy, który był dostępny w poprzednim modelu.

Ze względu na mniejsze ramki i tej samej ogólnej wielkości ekranu, iPhone 15 Pro będzie nieco mniejszy niż iPhone 14 Pro. Urządzenie będzie miało wymiary 70,46 mm na 146,47 mm przy grubości 8,24 mm, podczas gdy iPhone 14 Pro jest nieco większy z wymiarami 71,45 mm na 147,46 mm przy grubości 7,84 mm.

Tak będzie wyglądał iPhone 15 Pro ciekawostki zakrzywione krawędzie, wypukłość, wymiary, wygląd iPhone 15 Pro, USB-C, tytanowa ramka, technologia czujników, Plotki, nowy kolor, ładowanie, jak wyglada iPhone 15 pro, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro, haptyczne przyciski, cienkie ramki, CAD, Apple, aparat  9to5mac udostępnił grafiki przedstawiające iPhone 15 Pro, które powstały w  oparciu o pliki CAD.  Zobacz co się zmieni w tegorocznym smartfonie Pro firmy Apple. ip15Pro 6

Jak zatem widzicie iPhone 15 Pro ma być znaczącym uaktualnieniem, a dzięki całkowicie nowej tytanowej ramce, USB-C i ulepszeniom w aparacie, na pewno będzie popularny. Choć wciąż nie ma potwierdzenia ze strony Apple, to plotki wydają się być dobrze udokumentowane i opierają się na wielu źródłach. Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje o pozostałych modelach iPhone’a 15 i ich specyfikacjach.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top