AirPods Max

Tak będzie wyglądał nowy przeprojektowany futerał AirPods Max

Kiedy w zeszłym roku Apple zaprezentowało swoje wysokiej klasy słuchawki AirPods Max, dołączone do nich etui Smart Case wywołało wiele kontrowersji ze względu na dziwny wygląd i słabą ogólną ochronę.

Patent złożony przez Apple w czerwcu 2017 roku i zatwierdzony kilka dni temu przez U.S. Patent and Trademark Office pokazuje różne implementacje “Cases with Flexible Magnetic Closures and Clasps”, ale towarzyszące ilustracje pokazują jak najprawdopodobniej będzie wyglądać nowy futerał AirPods Max 2. generacji.

Tak będzie wyglądał nowy przeprojektowany futerał AirPods Max ciekawostki AirPods Max 2, AirPods Max  Kiedy w zeszłym roku Apple zaprezentowało swoje wysokiej klasy słuchawki AirPods Max, dołączone do nich etui Smart Case wywołało wiele kontrowersji ze względu na dziwny wygląd i słabą ogólną ochronę. AirPodsMax 1 Tak będzie wyglądał nowy przeprojektowany futerał AirPods Max ciekawostki AirPods Max 2, AirPods Max  Kiedy w zeszłym roku Apple zaprezentowało swoje wysokiej klasy słuchawki AirPods Max, dołączone do nich etui Smart Case wywołało wiele kontrowersji ze względu na dziwny wygląd i słabą ogólną ochronę. AirPodsMax2

Patent opisuje dwuczęściowe etui, które otwiera się i zamyka za pomocą pary magnetycznych pasków łączących, które są umieszczone wzdłuż szwu, oraz magnetycznego zapięcia na górze. Na ilustracjach można zobaczyć widok z góry i z boku.

Jak Wam się to rozwiązanie podoba?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top