Tak ma wyglądać iPhone 14 Pro z nowym modułem aparatu ciekawostki pierwsze zdjecia iphone 14, iphone 14 pro na pierwszym zdjeciu, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Apple Lab opublikowało nowe obrazy komputerowe przedstawiające iPhone 14 Pro w kolorze Antarktydy. Zdjęcia powstały w oparciu o najnowsze przecieki. iphone14pro 1300x700

Tak ma wyglądać iPhone 14 Pro z nowym modułem aparatu

Apple Lab opublikowało nowe obrazy komputerowe przedstawiające iPhone 14 Pro w kolorze Antarktydy. Zdjęcia powstały w oparciu o najnowsze przecieki.

Jeśli chodzi o konstrukcję to w tej chwili wszyscy znani informatorzy potwierdzają, że iPhone 14 Pro nie będzie miał notcha, a owalne wycięcie na przedni aparat. Widzieliśmy już wiele podobnych obrazów. Ale nie jest to najciekawsze.

Tak ma wyglądać iPhone 14 Pro z nowym modułem aparatu ciekawostki pierwsze zdjecia iphone 14, iphone 14 pro na pierwszym zdjeciu, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Apple Lab opublikowało nowe obrazy komputerowe przedstawiające iPhone 14 Pro w kolorze Antarktydy. Zdjęcia powstały w oparciu o najnowsze przecieki. iP14 1

Tak ma wyglądać iPhone 14 Pro z nowym modułem aparatu ciekawostki pierwsze zdjecia iphone 14, iphone 14 pro na pierwszym zdjeciu, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Apple Lab opublikowało nowe obrazy komputerowe przedstawiające iPhone 14 Pro w kolorze Antarktydy. Zdjęcia powstały w oparciu o najnowsze przecieki. iP14 2

Interesujący wydaje się tył smartfona. Jak widzicie powyżej lokalizacja trzech modułów głównego aparatu nie uległa zmianie, ale obok nich pojawił się kolejny element. Przypuszczalnie jest to laserowy asystent systemu autofokusa.

Chińskie źródła podały wcześniej, że zwykła wersja iPhone’a 14 będzie oferowana w cenie 799 dolarów. iPhone 14 Max będzie dostępny od 899 USD, cena tradycyjnego modelu Pro ma zacząć się od 1099 USD, a wersja 14 Pro Max od 1199 USD. Więcej na ten temat dowiecie się w poniższym wpisie.

W przeszłości Apple Lab był jednym z pierwszych, który dokładnie publikował rendery iPhone’a 12 i iPhone’a SE 2020, a później udostępniał potwierdzone informacje o różnych urządzeniach Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top