Tak może wyglądać iPhone XI z iOS 13 i ciemnym motywem polecane, ciekawostki iPhone XI, iPhone 11, iOS 13, Apple  Prezentacja iPhone'a XI dopiero we wrześniu, ale już dziś dziennikarze PhoneArena na podstawie wszystkich dotychczasowych przecieków postanowili pokazać światu jak może wyglądać najnowsze iDziecko od Apple. iPhoneXI

Tak może wyglądać iPhone XI z iOS 13 i ciemnym motywem

Prezentacja iPhone’a XI dopiero we wrześniu, ale już dziś dziennikarze PhoneArena na podstawie wszystkich dotychczasowych przecieków postanowili pokazać światu jak może wyglądać najnowsze iDziecko od Apple.

Autorzy projektu uważają, że Apple nie zmieni jakość bardzo mocno wyglądu iPhone’a XI. Jedyną widoczną różnicą ma być potrójna kamera umieszczona z tyłu smartfona i może nieco mniejsze wcięcie z przodu ekranu.

Kolejną nowością ma być tryb ciemny, który zostanie udostępniony wraz z iOS 13. Mają zmienić się również ikony, które według najnowszych plotek zostaną odświeżone.

Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda koncept dziennikarzy z PhoneArena.

Tak może wyglądać iPhone XI z iOS 13 i ciemnym motywem polecane, ciekawostki iPhone XI, iPhone 11, iOS 13, Apple  Prezentacja iPhone'a XI dopiero we wrześniu, ale już dziś dziennikarze PhoneArena na podstawie wszystkich dotychczasowych przecieków postanowili pokazać światu jak może wyglądać najnowsze iDziecko od Apple. iPhone 11 and iOS 13 3D renders Tak może wyglądać iPhone XI z iOS 13 i ciemnym motywem polecane, ciekawostki iPhone XI, iPhone 11, iOS 13, Apple  Prezentacja iPhone'a XI dopiero we wrześniu, ale już dziś dziennikarze PhoneArena na podstawie wszystkich dotychczasowych przecieków postanowili pokazać światu jak może wyglądać najnowsze iDziecko od Apple. iPhone 11 running iOS 13 with Dark Mode pictured in 3D renders Tak może wyglądać iPhone XI z iOS 13 i ciemnym motywem polecane, ciekawostki iPhone XI, iPhone 11, iOS 13, Apple  Prezentacja iPhone'a XI dopiero we wrześniu, ale już dziś dziennikarze PhoneArena na podstawie wszystkich dotychczasowych przecieków postanowili pokazać światu jak może wyglądać najnowsze iDziecko od Apple. ios 13 dark mode iphone 11 Tak może wyglądać iPhone XI z iOS 13 i ciemnym motywem polecane, ciekawostki iPhone XI, iPhone 11, iOS 13, Apple  Prezentacja iPhone'a XI dopiero we wrześniu, ale już dziś dziennikarze PhoneArena na podstawie wszystkich dotychczasowych przecieków postanowili pokazać światu jak może wyglądać najnowsze iDziecko od Apple. i cdn.phonearena Tak może wyglądać iPhone XI z iOS 13 i ciemnym motywem polecane, ciekawostki iPhone XI, iPhone 11, iOS 13, Apple  Prezentacja iPhone'a XI dopiero we wrześniu, ale już dziś dziennikarze PhoneArena na podstawie wszystkich dotychczasowych przecieków postanowili pokazać światu jak może wyglądać najnowsze iDziecko od Apple. iphone xi camera Tak może wyglądać iPhone XI z iOS 13 i ciemnym motywem polecane, ciekawostki iPhone XI, iPhone 11, iOS 13, Apple  Prezentacja iPhone'a XI dopiero we wrześniu, ale już dziś dziennikarze PhoneArena na podstawie wszystkich dotychczasowych przecieków postanowili pokazać światu jak może wyglądać najnowsze iDziecko od Apple. ios 13 dark mode icons

Jak Wam się podoba? Koniecznie dajcie znać!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry