iphone15ultra

Tak może wyglądać nowy iPhone 15 Ultra

Premiera nowych smartfonów Apple coraz bliżej, więc w sieci pojawia się coraz więcej informacji. Dziś pokażemy Ci jak może wyglądać nowy iPhone 15 Ultra.

W sieci pojawiły się nowe rendery nadchodzącego iPhone’a 15 Ultra. Grafiki powstały w oparciu o wszystkie dotychczasowe przecieki. Trzy zdjęcia pojawiły się na Twitterze i możecie zobaczyć je poniżej. Ich autorem jest użytkownik o nicku RendersByShailesh.

Tak może wyglądać nowy iPhone 15 Ultra ciekawostki iPhone 15 Ultra  Premiera nowych smartfonów Apple coraz bliżej, więc w sieci pojawia się coraz więcej informacji. Dziś pokażemy Ci jak może wyglądać nowy iPhone 15 Ultra. 15ultra 1

Tak może wyglądać nowy iPhone 15 Ultra ciekawostki iPhone 15 Ultra  Premiera nowych smartfonów Apple coraz bliżej, więc w sieci pojawia się coraz więcej informacji. Dziś pokażemy Ci jak może wyglądać nowy iPhone 15 Ultra. ip15ultra 2

Tak może wyglądać nowy iPhone 15 Ultra ciekawostki iPhone 15 Ultra  Premiera nowych smartfonów Apple coraz bliżej, więc w sieci pojawia się coraz więcej informacji. Dziś pokażemy Ci jak może wyglądać nowy iPhone 15 Ultra. 15ultra 3

Na zdjęciach widać obudowę z zaokrąglonym tyłem i lekko wypukłym ekranem. Co ciekawe są tutaj dostępne tradycyjne fizyczne przyciski głośności, a jak wiemy nowe modele Pro mają być wyposażone w przyciski dotykowe.

Choć mówimy tylko o samym modelu Pro, to informatorzy twierdzą, że nowy design otrzyma cała seria iPhone’a 15. Zewnętrznie smartfony nie zmienią się tak bardzo; odświeżona obudowa poprawi raczej ergonomię, a iPhone 15 będzie lepiej leżał w dłoni.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone serii 15

W sieci mówi się, że data wrześniowych premierowych urządzenia∂zeń  jest obecnie ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Jak Wam się podoba taki wygląd iPhone? Czy ktoś z Was planuje kupić tegorocznego iPhone’a? Jeśli tak to na który model się zdecydujecie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi. Zapraszamy także do przeczytania innych ciekawych wpisów na temat nadchodzącej serii nowych smartfonów firmy Apple. Znajdziecie je tradycyjnie poniżej.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top