Tak może wyglądać pierwszy składany iPhone ciekawostki wyglad skladanego iphone, skladany iphone koncept, skladany iPhone, kiedy skladany iphone, iphone fold  Składany iPhone jaki będzie? Wśród narastających plotek o premierze pierwszego smartfona Apple z elastycznym wyświetlaczem OLED do 2024 roku, AppleInsider.com ujawnił realistyczną koncepcję przyszłego iPhone Fold. skladanyiphone 1300x700

Tak może wyglądać pierwszy składany iPhone

Składany iPhone jaki będzie? Wśród narastających plotek o premierze pierwszego smartfona Apple z elastycznym wyświetlaczem OLED do 2024 roku, AppleInsider.com ujawnił realistyczną koncepcję przyszłego iPhone Fold.

W oparciu o zgłoszenia patentowe Apple wiemy, że firma od kilku lat pracuje nad projektem składanego iPhone’a. We wrześniu 2021 r. analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo poinformował, że firma otrzymała próbki elastycznych paneli od Samsunga, ale urządzenie ukaże się dopiero w 2024 r.

Koncept AppleInsider.com opiera się na konstrukcji nadchodzących smartfonów iPhone 14 Pro, ponieważ jak już zapewne wiecie flagowce firmy Apple, które wyjdą w 2022 roku będą sporo różnić się od obecnych modeli.

Tak może wyglądać pierwszy składany iPhone ciekawostki wyglad skladanego iphone, skladany iphone koncept, skladany iPhone, kiedy skladany iphone, iphone fold  Składany iPhone jaki będzie? Wśród narastających plotek o premierze pierwszego smartfona Apple z elastycznym wyświetlaczem OLED do 2024 roku, AppleInsider.com ujawnił realistyczną koncepcję przyszłego iPhone Fold. skl1

Z przodu modeli Pro pojawi się “fasolka” zamiast notcha. a także zmieni się nieco wygląd aparatu, który nie będzie wystawać tak bardzo jak do tej pory.

Tak może wyglądać pierwszy składany iPhone ciekawostki wyglad skladanego iphone, skladany iphone koncept, skladany iPhone, kiedy skladany iphone, iphone fold  Składany iPhone jaki będzie? Wśród narastających plotek o premierze pierwszego smartfona Apple z elastycznym wyświetlaczem OLED do 2024 roku, AppleInsider.com ujawnił realistyczną koncepcję przyszłego iPhone Fold. skl4

Najprawdopodobniej Apple zoptymalizuje także system iPadOS, który uruchamiać się będzie na wewnętrznym ekranie, podczas gdy zewnętrzny uruchomi standardowy iOS.

Tak może wyglądać pierwszy składany iPhone ciekawostki wyglad skladanego iphone, skladany iphone koncept, skladany iPhone, kiedy skladany iphone, iphone fold  Składany iPhone jaki będzie? Wśród narastających plotek o premierze pierwszego smartfona Apple z elastycznym wyświetlaczem OLED do 2024 roku, AppleInsider.com ujawnił realistyczną koncepcję przyszłego iPhone Fold. skl3

Niestety szacowana data premiery składanego smartfona Apple w obliczu globalnego niedoboru mikroukładów może wydłużyć się o 2-3 lata.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top