OneTech29.09.2020
Tak najprawdopodobniej będzie wyglądał tegoroczny mały, tani iPhone 12 mini

O tym, że w tym roku firma Apple wprowadzi do swojej oferty małego, taniego iPhone’a 12 jest niemal w 100% pewne. Mamy więc dla Was wideo pokazujące najprawdopodobniej ostateczny wygląd najmniejszej dwunastki.

W tym roku oficjalna prezentacja nowych iPhone 12 odbędzie się najprawdopodobniej 13 października 2020 roku czyli już za dwa tygodnie.

Niestety do momentu oficjalnej premiery musimy zadowolić się różnymi konceptami i wizjami, które tworzone są przez grafików i projektantów. Jednym z nich jest Gunho Lee.

To właśnie on opublikował na swoim koncie na Instagramie koncepcję iPhone’a 12 mini, która pomaga nam wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać najmniejszy i najtańszy smartfon z tegorocznej serii 12.

Urządzenie posiada bezbramkowy ekran, Face ID, płaskie ramki w stylu iPhone 5 i dostępny jest w różnych kolorach. Koncept powstał w oparciu o wszystkie dotychczasowe przecieki i plotki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

iPhone 12 mini reveal is here. #iphone12mini #iphone12 #iphone12pro #apple #airtag #airpodsstudio #ios14reveal #concept #by #gunholee

Post udostępniony przez Gunho Lee (@concept_gunho)

iPhone 12 mini będzie miał najprawdopodobniej 5,4 calowy ekran, a jego rozmiar będzie podobny do rozmiaru iPhone’a 7.

My już dziś jesteśmy przekonani, że jeśli Apple wyda takiego iPhone’a to będzie on najlepiej sprzedającym się urządzeniem z całej tegorocznej serii. Dlaczego? Ponieważ jest to smartfon na który czekają miliony osób od kilku już lat.

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl