Tak naszym zdaniem będzie wyglądał iPhone 12 Pro polecane, ciekawostki wygląd iPhone 12 Pro, Wideo, koncept, iPhone 12 Pro, iPhone, Apple  Prezentacja iPhone'a 12 dopiero za kilka miesięcy, ale w sieci cały czas pojawiają się nowe wizje pokazujące jak może wyglądać najnowszy smartfon giganta z Cupertino. iPhone 12 Pro

Tak naszym zdaniem będzie wyglądał iPhone 12 Pro

Prezentacja iPhone 12 i iPhone 12 Pro dopiero za kilka miesięcy, ale w sieci cały czas pojawiają się nowe wizje pokazujące jak może wyglądać najnowszy smartfon giganta z Cupertino.

Poniżej możecie zobaczyć naszym zdaniem chyba jak do tej pory najbardziej realistyczny koncept, który powstał w oparciu o wszystkie mniej i bardziej wiarygodne plotki na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy.

Jak widzicie przód różni się od tego w iPhone 11 Pro jedynie tym, że wcięcie z czujnikami, głośnikiem, Face ID i przednim aparatem. w ekranie jest nieco mniejsze.

Tak naszym zdaniem będzie wyglądał iPhone 12 Pro polecane, ciekawostki wygląd iPhone 12 Pro, Wideo, koncept, iPhone 12 Pro, iPhone, Apple  Prezentacja iPhone'a 12 dopiero za kilka miesięcy, ale w sieci cały czas pojawiają się nowe wizje pokazujące jak może wyglądać najnowszy smartfon giganta z Cupertino. iPhone12 Pro

Wygląd notcha został potwierdzony już kilkanaście dni temu. Więcej na ten temat możecie przeczytać wchodząc w poniższy link:

Tył urządzenia posiada kwadratowy aparat, bardzo podobny do tego w iPhone 11 Pro. Oprócz trzech kamer znalazł się tam również skaner LIDAR znany z iPad Pro 2020.

Tak naszym zdaniem będzie wyglądał iPhone 12 Pro polecane, ciekawostki wygląd iPhone 12 Pro, Wideo, koncept, iPhone 12 Pro, iPhone, Apple  Prezentacja iPhone'a 12 dopiero za kilka miesięcy, ale w sieci cały czas pojawiają się nowe wizje pokazujące jak może wyglądać najnowszy smartfon giganta z Cupertino. 1@2x 18

Poniżej wideo, które naszym zdaniem pokazuje nam jak w tym roku będzie wyglądać iPhone 12 Pro.

Jak Wam się podoba?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry