ios16

Tak powinien wyglądać system iOS 16

Do oficjalnej prezentacji iOS 16 pozostało już bardzo niewiele czasu, więc w sieci pojawia się coraz więcej wizji i konceptów. Dziś mamy dla Was coś naprawdę extra.

Włoski projektant Nicholas Guigo stworzył film pokazujący jak powinien wyglądać najnowszy system firmy Apple iOS 16. My się pod nim podpisujemy!

System zaprezentowany przez Nicholasa zawiera wszystko to o czym mówi się w sieci już od dłuższego czasu czyli Always On Display, interaktywne widżety, zaktualizowaną wielozadaniowość, różne ulepszenia Centrum sterowania i nie tylko. Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę bardzo ciekawie.

Nawiasem mówiąc, Craig Federighi, starszy wiceprezes Apple ds. rozwoju oprogramowania, zdradził wszystkie sekrety WWDC22 w zeszłym roku.

Tak powinien wyglądać system iOS 16 ciekawostki ios 16 wallpaper, ios 16 siri po polsku, ios 16 na jakie iphony, iOS 16 kiedy, ios 16 co nowego, ios 16 beta profile, ios 16 beta kiedy, ios 16 beta, iOS 16  Do oficjalnej prezentacji iOS 16 pozostało już bardzo niewiele czasu, więc w sieci pojawia się coraz więcej wizji i konceptów. Dziś mamy dla Was coś naprawdę extra. wwdc22 2 scaled

Jak Wam się podoba powyższy koncept? Czy coś byście w nim zmienili? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. Dla przypomnienia dodamy, że oficjalna prezentacja iOS 16 obędzie się już 6 czerwca po godzinie 19.

Pamiętajcie aby być wtedy z nami. Jako jedni z pierwszych przedstawimy Wam wszystkie nowości, a także polskie screeny z najnowszych systemów mobilnych firmy Apple.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry