Tak powinien wyglądać tegoroczny iPhone XI polecane, ciekawostki Wizja, Wideo, iPhone XI, iphone 2019, Apple  W sieci pojawił się świetny koncept iPhone?a XI. Tym razem jest to wizja iPhone'a, który został pozbawiony notcha. Powiem Wam, że wygląda genialnie! Zobaczcie sami. iPhoneXI

Tak powinien wyglądać tegoroczny iPhone XI

W sieci pojawił się świetny koncept iPhone?a XI. Tym razem jest to wizja iPhone’a, który został pozbawiony notcha. Powiem Wam, że wygląda genialnie! Zobaczcie sami.

Wycięcie na górze wyświetlacza iPhone’a stało się znakiem rozpoznawczym najnowszych modeli iPhone, ale autor konceptu Hasan Kaymak przedstawił nam inną opcję. Stworzył wizję iPhone XI z małym otworem na górze erkanu.

Tak powinien wyglądać tegoroczny iPhone XI polecane, ciekawostki Wizja, Wideo, iPhone XI, iphone 2019, Apple  W sieci pojawił się świetny koncept iPhone?a XI. Tym razem jest to wizja iPhone'a, który został pozbawiony notcha. Powiem Wam, że wygląda genialnie! Zobaczcie sami. iPhoneXI 1

Oprócz zmiany widocznej na ekranie projektant sugeruje również, że iPhone XI będzie posiadał wbudowany skaner linii papilarnych. Mam tylko nadzieję, że będzie on działał znacznie lepiej od tego, który znajduje się w Galaxy S10. Kolejną zmianą jest USB-C i Corning Gorilla Glass 6 w celu ochrony wyświetlacza OLED. Pojawił się tutaj także aparat z trzema obiektywami.

Całość wygląda naprawdę genialnie. Mi się bardzo podoba. A Wy co o tym myślicie?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry