Apple Park

Tak wygląda centrum programistów w Apple Park

Do konferencji WWDC 2022 pozostało już niewiele czasu, więc firma Apple otworzyła nowe Centrum Deweloperskie Apple, w którym będą pracować programiści, którzy otrzymali zaproszenie na dzisiejszą konferencję.

Centrum Deweloperskie, znajdujące się na terenie kampusu Apple Park, firma opisuje jako “światowej klasy obiekt, który ma umożliwić naszej społeczności deweloperów spotkania, współpracę i uczenie się od naszych inżynierów, projektantów i ekspertów”.

Tak wygląda centrum programistów w Apple Park ciekawostki centrum deweloperow w apple park, apple park  Do konferencji WWDC 2022 pozostało już niewiele czasu, więc firma Apple otworzyła nowe Centrum Deweloperskie Apple, w którym będą pracować programiści, którzy otrzymali zaproszenie na dzisiejszą konferencję. Apple Developer Center

W centrum znajdują się specjalne laboratoria dla deweloperów, centra informacyjne, nowoczesne studio/teatr i wiele innych.

Tak wygląda centrum programistów w Apple Park ciekawostki centrum deweloperow w apple park, apple park  Do konferencji WWDC 2022 pozostało już niewiele czasu, więc firma Apple otworzyła nowe Centrum Deweloperskie Apple, w którym będą pracować programiści, którzy otrzymali zaproszenie na dzisiejszą konferencję. Apple Developer Center 2

Paul Hudson z Hacking with Swift pokazał zajawkę Apple Developer Center i udostępnił kilka zdjęć na Twitterze.  Paul ujawnił, że wszystkie nazwy sal konferencyjnych w Centrum Deweloperskim pochodzą od wersji systemu macOS i są to Panther, Leopard, Tiger i El Capitan.

Jednym z najładniejszych miejsc w nowym Centrum Deweloperskim jest Big Sur Theatre, który wydaje się być pomniejszoną wersją Steve Jobs Theatre.

Tak wygląda centrum programistów w Apple Park ciekawostki centrum deweloperow w apple park, apple park  Do konferencji WWDC 2022 pozostało już niewiele czasu, więc firma Apple otworzyła nowe Centrum Deweloperskie Apple, w którym będą pracować programiści, którzy otrzymali zaproszenie na dzisiejszą konferencję. Big Sur Theatre 2

Jest tam duża scena z ogromnym ekranem, wygodne siedzenia dla deweloperów i nie tylko.

Pamiętajcie aby być dzisiaj po godzinie 19 z nami. Jako jedni z pierwszych w Polsce przedstawimy Wam wszystkie nowości, a także polskie screeny z najnowszych systemów mobilnych firmy Apple.

Dla osób, które będą chciały zainstalować iOS 16 beta 1 przygotowaliśmy już teraz poradnik pokazujący jak tego dokonać – iOS 16 beta 1 – kiedy, skąd pobrać i jak zainstalować? Kilka dni temu poznaliśmy także datę wydania publicznej bety iOS 16. Więcej informacji na ten tutaj – publiczna beta iOS 16 – kiedy? Data wydania ujawniona

Jeśli jesteś ciekaw co Apple zaprezentuje na poniedziałkowej konferencji oprócz nowych systemów to kliknij po więcej informacji w  – ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top