Tak wygląda nowe pudełko iPhone 11 Pro Max polecane, ciekawostki pudełko iPhone 11 Pro Max, Apple  W dniu wczorajszym projektant Benjamin Geskin opublikował na swoim Twitterze zdjęcie na którym widzimy pudełka iPhone 11 Pro Max. iPhone11Pro 5

Tak wygląda nowe pudełko iPhone 11 Pro Max

W dniu wczorajszym projektant Benjamin Geskin opublikował na swoim Twitterze zdjęcie na którym widzimy pudełka iPhone 11 Pro Max.

W tym roku jak widzimy na zdjęciach niezależnie od koloru smartfona, pudełko będzie czarne. Jest to zapewne spowodowane wprowadzeniem trybu ciemnego w iOS 13.

Tak wygląda nowe pudełko iPhone 11 Pro Max polecane, ciekawostki pudełko iPhone 11 Pro Max, Apple  W dniu wczorajszym projektant Benjamin Geskin opublikował na swoim Twitterze zdjęcie na którym widzimy pudełka iPhone 11 Pro Max. pudelko 650x288

Jak mnie pamięć nie myli iPhone?y 3G chyba również były sprzedawane z czarnych pudełkach. Jak Wam się taki kolor podoba?

Oryginalny wpis poniżej:

Dla przypomnienia dodam, że iPhone’y 11 / iPhone 11 Pro trafią do sklepów już w piątek 20 września. Ceny najnowszych smartfonów Apple w Polsce znajdziecie – w tym miejscu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry