Tak wygląda nowy Samsung Galaxy S7 edge - zobacz wideo ciekawostki Youtube, Wideo, Samsung Galaxy S7 edge, kiedy prezentacja Samsung Galaxy S7 edge, jak wygląda Samsung Galaxy S7 edge, cena Samsung Galaxy S7 Edge  Prezentacja Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge dopiero dziś wieczorem, a w sieci już od wczoraj dostępny jest filmik zdradzający wygląd i niektóre funkcje najnowszego Samsunga Galaxy S7 edge. GalaxyS7

Tak wygląda nowy Samsung Galaxy S7 edge – zobacz wideo

Prezentacja Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge dopiero dziś wieczorem, a w sieci już od wczoraj dostępny jest filmik zdradzający wygląd i niektóre funkcje najnowszego Samsunga Galaxy S7 edge.

Na poniższym filmie, który został udostępniony przez Lordy Sarita martinez możemy już teraz zobaczyć wygląd, a także kilka nowości dostępnych w Galaxy S7 edge. Jak widać telefon wygląda niemal identycznie jak jego poprzednik, czyli model S6 edge.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry