Tak wygląda nowy Samsung Galaxy S7 - zobacz wideo ciekawostki Youtube, Wideo, specyfikacja Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7, kiedy premiera Samsung Galaxy S7, jak wygląda Samsung Galaxy S7, cena Samsung Galaxy S7  Prezentacja Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge dopiero w niedzielę, a w sieci już od wczoraj dostępny jest bardzo krótki film zdradzający wygląd najnowszego Samsunga Galaxy S7. GalaxyS7

Tak wygląda nowy Samsung Galaxy S7 – zobacz wideo

Prezentacja Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge dopiero w niedzielę, a w sieci już od wczoraj dostępny jest bardzo krótki film zdradzający wygląd najnowszego Samsunga Galaxy S7.

Na poniższym filmie, który został udostępniony przez Android Authority możemy zobaczyć wygląd najnowszego Galaxy S7 na kilka dni przed oficjalną prezentacją. Jak widać telefon wygląda niemal identycznie jak jego poprzednik, czyli model S6.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą specyfikacja Samsung Galaxy S7 ma wyglądać następująco: 4GB pamięci RAM, ekran 5,1? o rozdzielczości 2560 x 1440, bateria o pojemności 2800 mAh, 12 Mpx aparat, gniazdo na kartę microSD.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry