iQOO 8 Pro

Tak wygląda smartfon z najbardziej zaawansowanym ekranem

IQOO przygotowuje się do zaprezentowania swojego nowego flagowego smartfona iQOO 8 Pro. Ogłoszenie nastąpi w sierpniu, ale oficjalne zdjęcia smartfona zostały już opublikowane w sieci.

iQOO 8 Pro ma jedną bardzo ważną cechę ? będzie to pierwszy na świecie smartfon z ekranem OLED najnowszej generacji Samsunga E5 (obecne flagowce wykorzystują głównie panele E3).

Tak wygląda smartfon z najbardziej zaawansowanym ekranem polecane, ciekawostki Specyfikacja, iQOO 8 Pro, iQOO  IQOO przygotowuje się do zaprezentowania swojego nowego flagowego smartfona iQOO 8 Pro. Ogłoszenie nastąpi w sierpniu, ale oficjalne zdjęcia smartfona zostały już opublikowane w sieci. IQOO 1

Pod względem parametrów nie ma specjalnych różnic między E5 i E3, ale zastosowanie technologii LTPO pozwala na regulację szybkości klatek w bardzo szerokim zakresie – od 1 do 120 Hz w krokach co 1 Hz. Powinno to zapewnić lepszą równowagę między płynnością obrazu a oszczędnością energii.

Przekątna ekranu iQOO 8Pro wyniesie 6,7 cala. Urządzenie ma skaner linii papilarnych pod ekranem. Ponadto smartfon posiada Qualcomm Snapdragon 888 Plus, podwójny aparat główny, baterię 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania 120 W. System operacyjny w jaki jest wyposażony 8 Pro to Android 11 z dodatkiem Origin OS.

Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top