iPhone 11 Pro

Tak wygląda zdjęcie wykonane iPhone 11 Pro

Na pewno wielu z Was jest bardzo ciekawa jak wyglądają zdjęcia wykonane nowymi iPhone’ami.  Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym wpisie.

Na początek tak na szybko, aby zaspokoić Waszą ciekawość wrzucamy zdjęcie wykonane najnowszym iPhone 11 Pro i porównujemy je z iPhone X. Tak jak wspomniałem jest to pierwszy bardzo szybki test. Więcej zdjęć pojawi się jeszcze dziś wieczorem, albo jutro. Będą zarówno zwykłe jak i te robione w trybie nocnym. Ale wróćmy do sedna.

Pierwsze zdjęcie widoczne poniżej wykonane zostało najnowszym iPhone’m 11 Pro, a drugie iPhone X. Zdjęcia są oryginalne nic w nich nie przerabialiśmy itd.

iPhone 11 Pro

Tak wygląda zdjęcie wykonane iPhone 11 Pro polecane, ciekawostki zdjęcie wykonane iPhone 11 Pro, zdjęcie, jakie zdjęcia robi iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro, aparat w iPhone 11 Pro  Na pewno wielu z Was jest bardzo ciekawa jak wyglądają zdjęcia wykonane nowymi iPhone'ami.  Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym wpisie. iPhone11Pro 467x350

iPhone X

Tak wygląda zdjęcie wykonane iPhone 11 Pro polecane, ciekawostki zdjęcie wykonane iPhone 11 Pro, zdjęcie, jakie zdjęcia robi iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro, aparat w iPhone 11 Pro  Na pewno wielu z Was jest bardzo ciekawa jak wyglądają zdjęcia wykonane nowymi iPhone'ami.  Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym wpisie. iPhoneX 467x350

Czy jest jakaś wielka różnica pomiędzy zdjęciami? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top