nagroda 1

Tak wyglądają nagrody, które otrzymują pracownicy po 10, 20, 30 i 40 latach pracy w Apple

Pracownicy Apple to jedni z najbardziej utalentowanych i ambitnych ludzi w branży technologicznej. Dlatego też, firma z Cupertino przywiązuje dużą wagę do ich osiągnięć i wkładu w rozwój firmy.

Jednym z sposobów, w jaki firma docenia swoich pracowników, są specjalne nagrody, które otrzymują po 10, 20, 30 i 40 latach pracy w Apple.

Nagroda za 10 lat pracy w Apple składa się z bloku wykonanego z aluminium. Jest to kwadratowy blok, który został wykonany z materiałów pochodzących z odzysku, czyli z najmniejszych skrawków, które powstały podczas procesu produkcyjnego urządzeń Apple. Te skrawki są odzyskiwane i przetapiane w pojedynczą sztabkę o długości 3,6 metra, a następnie cięte w imponujący kwadratowy blok, na którym wygrawerowane jest nazwisko i numer pracownika.

Tak wyglądają nagrody, które otrzymują pracownicy po 10, 20, 30 i 40 latach pracy w Apple ciekawostki nagrody dla pracowników Apple, Apple  Pracownicy Apple to jedni z najbardziej utalentowanych i ambitnych ludzi w branży technologicznej. Dlatego też, firma z Cupertino przywiązuje dużą wagę do ich osiągnięć i wkładu w rozwój firmy. nagroda 2

Nagroda za 20 lat pracy w Apple jest podobna do nagrody za 10 lat pracy, jednak składa się z dwóch bloków z aluminium. Blok ten waży około 2,4 kg i również jest zapakowany w piękne pudełko z logo Apple. Oba bloki, zarówno ten za 10 lat, jak i ten za 20 lat, są wykonane z tego samego materiału, co produkty Apple, co symbolizuje związek pracownika z marką.

Tak wyglądają nagrody, które otrzymują pracownicy po 10, 20, 30 i 40 latach pracy w Apple ciekawostki nagrody dla pracowników Apple, Apple  Pracownicy Apple to jedni z najbardziej utalentowanych i ambitnych ludzi w branży technologicznej. Dlatego też, firma z Cupertino przywiązuje dużą wagę do ich osiągnięć i wkładu w rozwój firmy. nagroda 4

Nagroda za 30 lat pracy w Apple jest wykonana ze stali nierdzewnej. Proces produkcji różni się od procesu produkcji aluminium. Blok ten składa się z dwóch połówek, które są następnie spawane laserowo i docierane w celu wyeliminowania chropowatości złącza. Nagroda jest następnie poddawana procesowi barwienia, który nadaje jej piękny kolor. Blok ten waży około 2,7 kg i jest zapakowany w piękne pudełko z logo Apple.

Tak wyglądają nagrody, które otrzymują pracownicy po 10, 20, 30 i 40 latach pracy w Apple ciekawostki nagrody dla pracowników Apple, Apple  Pracownicy Apple to jedni z najbardziej utalentowanych i ambitnych ludzi w branży technologicznej. Dlatego też, firma z Cupertino przywiązuje dużą wagę do ich osiągnięć i wkładu w rozwój firmy. nagroda 3

Nagroda za 40 lat pracy w Apple jest podobna do nagrody za 30 lat pracy. Jest to także kwadratowy blok wykonany z tych samych materiałów, co nagroda za 30 lat, czyli ze stali nierdzewnej. Proces produkcji jest podobny, ale blok jest cięższy. Waga bloku wynosi około 4,5 kg.

Apple wprowadziło swoje nowe nagrody dla pracowników po 10, 20, 30 i 40 latach pracy w 2019 roku. Przed wprowadzeniem tych nagród, Apple używało kryształowych bloków jako nagród za długoletnią pracę. Jednak w 2019 roku firma zdecydowała się na zmianę i zaczęła korzystać z materiałów, które są zgodne z produkowanymi przez nią urządzeniami, czyli aluminium i stali nierdzewnej. Zmiana ta była częścią wysiłków firmy w kierunku bardziej zrównoważonej produkcji, wykorzystującej materiały pochodzące z recyklingu. Od wprowadzenia nowych nagród, Apple dalej kontynuuje tradycję doceniania długoletnich pracowników i nagradzania ich za ich wkład w rozwój firmy.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:
1/5 - (2)
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top