OneTech07.10.2019
Taki OUTLET tylko w ThinkStore – bezprzewodowa ładowarka Spigen 29 zł, paski do Apple Watch 19 zł i wiele, wiele więcej

Wszyscy lubimy promocje. Prawda? Dlatego dziś mamy dla Was coś naprawdę extra. Prawdziwy OUTLET. Poniżej znajdziecie ponad 30 produktów w naprawdę mega atrakcyjnych cenach.

Znajdziecie tutaj m.in. ładowarkę bezprzewodową SPIGEN za 29 zł, pasek gumowy dla Apple Watch za 19 zł, skórzane etui Apple dla iPhone X za 169 zł, ładowarkę indukcyjną iWalk za 49 zł  i wiele, wiele więcej.

My przedstawiamy Wam trzy produkty, które naszym zdaniem powinien mieć każdy użytkownik smartfona czy iZegarka.

iWALK Power Bank Extreme Trio [6000 mAh]

iWALK Extreme Trio to niezwykle smukły, stylowy powerbank o pojemności 6.000 mAh! Wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD informujący o stanie baterii. Posiadający wbudowane kable typu Lightning i Micro USB oraz port USB. Można nim jednocześnie ładować 3 urządzenia na raz! Normalna cena to 159 zł. Promocyjna 99 zł! Link do sklepu – tutaj.

Ładowarka bezprzewodowa SPIGEN F305W

Drugi produkt to bezprzewodowa ładowarka Spigen F305W Wirless Fast Charger. Jest to ładowarka przeznaczona dla smartfonów tych producentów posiadających technologię ładowania Wireless Qi. Ładowarka posiada inteligentny obwód z zaimplementowaną technologią ControlHeat, który zapobiega przeładowaniu i przegrzaniu urządzenia umieszczonego w polu indukcyjnym. Kolejną ciekawą rzeczą jest technologia Qualcomm Quick Charge 3.0, która bardzo skraca czas ładowania urządzenia. Cena? Regularna to 139 zł, ale aktualnie ładowarka dostępna jest za jedyne 29 zł! Link do sklepu – tutaj.

Pasek Tech-Protect SmoothBand

Trzeci produkt to tradycyjny gumowy pasek dla Apple Watch. Przeznaczony jest on do 38mm iZegarka od Apple. Miałem przyjemność testowania paska jakiś czas temu i powiem szczerze, że pasek firmy Tech-Protect, który normalnie kosztuje 36 zł i nie różni się jakoś bardzo od tego od Apple. No jest może troszkę cieńszy, ale mi akurat to nie przeszkadzało. Cena promocyjna paska to 19 zł! Link do sklepu – tutaj.

Pełna lista produktów objętych promocją dostępna jest w tym miejscu. Polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl