ipadmini 1

Tani iPad z Touch ID w przycisku zasilania

Japoński blog Mac Otakara donosi, że następny tani iPad będzie miał skaner linii papilarnych Touch ID w przycisku zasilania i zaktualizowaną kamerą do FaceTime.

Publikacja cytuje kilka chińskich źródeł, które twierdzą, że rzekome rendery iPada 10. generacji wydane na początku tego miesiąca nie odzwierciedlają dokładnie położenia skanera Touch ID i przedniego aparatu FaceTime na urządzeniu.

Opierając się na rysunkach CAD, iPad 10. generacji powinien mieć zwykły przycisk Home z Touch ID pod ekranem, ale Mac Otakara twierdzi, że czytnik linii papilarnych będzie wbudowany w przycisk zasilania, podobnie jak najnowsze modele iPada Air i iPada mini.

Tani iPad z Touch ID w przycisku zasilania ciekawostki touch id w przycisku zasilania, tani ipad, iPad 10. generacji  Japoński blog Mac Otakara donosi, że następny tani iPad będzie miał skaner linii papilarnych Touch ID w przycisku zasilania i zaktualizowaną kamerą do FaceTime. ipad 10 1

Ponadto kamera FaceTime może być umieszczona po prawej stronie ekranu, co zapewnia lepsze wykorzystanie w orientacji poziomej.

Według plotek nowy tani iPad 10. generacji otrzyma 10,5-calowy wyświetlacz, płaskie krawędzie, port USB-C, chip A14 Bionic i obsługę sieci 5G. Najprawdopodobniej Apple zaprezentuje nowe tablety podczas wydarzenia w październiku 2022 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top