Fold 2

Tańszy i bardziej kompaktowy. Taki ma być najnowszy Samsung Galaxy Fold 2

Samsung zaczął już opracowywać drugi model składanego smartfona z elastycznym ekranem Fold 2. Poinformował o tym Bloomberg, powołując się na źródła bliskie rozwojowi.

Premiera nowego modelu planowana jest na początek 2020 roku. W rozwój Fold 2 zaangażowany był amerykański projektant, Tom Brown. Smartfon ma być inny.

Tańszy i bardziej kompaktowy. Taki ma być najnowszy Samsung Galaxy Fold 2 ciekawostki Samsung Fold 2, Samsung  Samsung zaczął już opracowywać drugi model składanego smartfona z elastycznym ekranem Fold 2. Poinformował o tym Bloomberg, powołując się na źródła bliskie rozwojowi. Samsungs working on a Motorola Razr like foldable phone large 525x350

Po złożeniu Samsung zmieni się w kompaktowy kwadrat. Wewnętrzny ekran otrzyma przekątną 6,7 cala – jak wiele nowoczesnych niezręcznych smartfonów. Najwyraźniej kształt będzie podobny do kultowego składanego telefonu Motorola Razr lub Galaxy Note10 składanego na pół.

Według źródła Galaxy Fold 2 będzie tańszy, cieńszy i bardziej kompaktowy niż oryginalny model. Na wewnętrznym ekranie znajduje się otwór na przednią kamerę, podobnie jak niedawno wypuszczony flagowy smartfon Samsung Galaxy Note 10. Na zewnątrz znajdują się dwa moduły kamery głównej.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry